Дочка Червоненка: Я не пробувала наркотики

4 квітня 2012, 14:06

Дочка політика Євгена Червоненка Олександра їздить на червоному "Land Rover", торгує брендовим одягом, ніколи не пробувала наркотиків і в свої 25 так само продовжує жити з мамою.

Про це та про своє ставлення до батькових розлучень Саша розповіла в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

Олександра Червоненко є власницею монобрендового бутіку в Києві. За словами дівчини, їй дуже подобається працювати у фешн-індустрії, і надалі вона бачить себе саме в цій сфері. Втім, робота у її житті - не головне.

"За вдачею я не кар'єристка, і якщо розставити пріоритети, то на першому місці для мене, безумовно, завжди буде сім'я..." - заявила Червоненко, яка на інтерв‘ю приїхала на Land Rover, але навідріз відмовилася фотографуватися коло свого авто.


Втім, доки власної сім‘ї - чоловіка і дітей - у дівчини немає, її найближчою людиною залишається мама Олена. Перша дружина Євгена Червоненка, колишнього запорізького губернатора, за словами Саші, економіст. І лише мамі, як каже дівчина, вона довіряє на 100%. Тим більше, що бачаться вони регулярно.

25-річна дочка Євгена Червоненка їздить на "Land Rover", торгує брендовим одягом і живе з... мамою

"Практично кожен день - ми живемо разом. Мама - найближча моя подруга, мені комфортно з нею. Я постійно зайнята, у неї свої справи, тому в кожного з нас є особистий простір", - пояснила дочка Червоненка.

Той факт, що у свої 25 Олександра продовжує жити при мамі, її не турбує. Каже, вона вже жила самостійно - з 15-ти років, коли поїхала вчитися у Великобританію.

"Зараз, поки я незаміжня, мені дуже комфортно жити з мамою. У нас з нею чудові стосунки, повне взаєморозуміння і довіра, тому спільне проживання ніяк не заважає особистому життю", - запевнила дівчина, імовірно, заохочуючи потенційних наречених.

На запитання, чи спокійно ставиться мама до випадків, коли Саша, скажімо, не приходить додому ночувати, дівчина відповіла так:

"Мама сприймає мене як дорослу самостійну дівчину, тому не заганяє у рамки. Але, щоб вона не хвилювалася, я завжди попереджаю, якщо затримуюся або кудись їду".

Якщо Саша не прийде додому ночувати, вона зателефонує мамі

Також Олександра не відкидає, що підтримує дуже теплі стосунки зі своїм батьком Євгеном Червоненком.

"Так, я дуже люблю і поважаю свого батька", - підтвердила вона.

Як відомо, політик зі своєю першою дружиною Оленою розлучилися, коли їхній дочці було 3 роки. Тож спільного життя своїх батьків дівчина й не пам‘ятає.

"Спільного - ні, але я завжди спілкувалася з батьком. Мама ніколи не перешкоджала цьому", - зазначила вона.

При цьому Олександра запевнила, що кілька розлучень її батька її не злякали і не відбили бажання виходити заміж.

"Мені подобаються слова з пісні Пугачової: "Ніколи не клянися, не обіцяй, що проживеш як треба життя, поглянь долі в очі". Ви знаєте, на жаль, жодна людина не може передбачити, як у неї складеться життя. Якщо розлучення відбувалися, значить, на те були причини з одного чи з іншого боку. Від цього любити менше свого батька я не стала. І я не вправі нікого засуджувати", - впевнена мажорка.

Дочку Червоненка розлучення батька від заміжжя не відлякали

"А страху виходити заміж тому, що це може скінчитися розлученням, як у моїх батьків, у мене немає, адже у кожного своя доля. Заміжжя - це серйозний і відповідальний крок, до якого не можна ставитися легковажно. Я прошу у Бога, щоб моє особисте життя склалося вдало, і я не помилилася у виборі свого чоловіка", - поділилася вона.

На запитання, чи є в Олександри людина, з якою вона хотіла б пов'язати своє життя, вона відрізала: "Поки я не заміжня".

А ще дівчина впевнена, що її майбутній обранець сподобається її батькам.

"У питаннях любові, мені здається, людина повинна приймати рішення самостійно. Але оскільки мої батьки мають життєвий досвід і бажають мені тільки добра, я часто прислухаюся до їхніх порад. Я вірю, що людина, з якою я вирішу пов'язати своє життя, буде гідним чоловіком і сподобається не лише мені, а й моїм батькам", - прокоментувала вона цей момент.

"Мої друзі - це самодостатні люди, які цінують в мені людину, а не прізвище"

На ремарку журналіста стосовно того, що в багатіях найчастіше люблять не їх самих, а їхні гроші, Червоненко відповіла:

"Перш за все - гроші мого батька не мають до мене жодного відношення... Я дуже вдячна батькам, що вони у дитинстві мене не балували, а виховували суворо. Вони вчили мене, що з повагою треба ставитися до всіх людей, незалежно від їхнього статусу та матеріального становища. Люди для мене діляться на порядних і непорядних, а це не залежить від фінансового добробуту".

"Я ціную перш за все їх людські якості. Але цілком природно, що, якщо я обертаюся в певному колі, то і знайомлюся з людьми певного соціального статусу. Мої друзі - це самодостатні люди, які цінують в мені людину, а не прізвище", - впевнена дочка екс-губернатора.

Наостанок серед мінусів свого характеру Олександра назвала те, що їй часто бракує терпіння. А ще дівчина запевнила, що ніколи не пробувала наркотики.

"Ні, не пробувала", - запевнила дочка Червоненка.

Фото "Публичные люди", "Story", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів