Руслана берегла цноту для чоловіка і двічі ледь не померла

7 лютого 2012, 15:12

Співачка Руслана Лижичко двічі мало не померла, а заміж за Олександра Ксенофонтова виходила незайманою.

Про це йтиметься у фільмі про Руслану, який незабаром буде готовий, пише "Дуся".

Над фільмом про Руслану працював журналіст програми "Моя правда" Антон Бєлоусов. Він і розповів виданню подробиці про зміст стрічки.

Так, за словами журналіста, у фільмі про Руслану 39-річна Лижичко розповість, коли у неї з'являться діти, а вони буцімто безумовно будуть.


"Так, Руслана вважає, що це найголовніша справа її життя", - каже журналіст.

Про колишнього депутата Руслану зняли фільм

На даному ж етапі Руслані, за словами Бєлоусова, завести дітей заважає в тому числі робота.

"Так, робота, властивий Руслані максималізм. Навіть її мама казала, що хоче відвезти Руслану кудись в Емірати, позасмагати біля океану. Але навіть там відпочити не вийде, бо у співачки завжди з собою інтернет, мобільні телефони. Для того щоб вона відпочила, все це в неї потрібно відібрати", - каже Бєлоусов.

"У неї страх, як у багатьох артисток, зупинитися, відпочити від сцени на деякий час. Звичайно, Руслану підтримує Саша Ксенофонтов, він дуже хоче сім'ю. Видно, що для них це болюча тема", - запевняє журналіст.

Нагадаємо, разом з чоловіком-продюсером Олександром Ксенофонтовим Руслана вже понад 15 років, тобто щонайменше років з 24-х.

"Вони розповіли мені дуже зворушливу історію стосунків. Все, що у них є в цьому житті, Руслана і Саша добилися разом. У них непідробна любов", - запевняє Антон.

Для Руслани та її чоловіка Олександра діти - болюча тема

"Саша для Руслани будує фантастичний будинок, єдиний в Україні - він сам себе забезпечує електроенергією. Руслана нас не пустила туди тільки тому, що він ще недобудований. Там є і дитяча, і кімната для мами. І навіть кімната, в якій Руслана буде займатися своєю творчістю", - розповідає Бєлоусов.

Як каже журналіст, який працював над фільмом про Руслану, її участь у різних шоу і проектах - "спосіб втекти від дійсності, від проблем і планів завести дитину".

Крім того, Бєлоусов обіцяє, що в новому фільмі про Лижичко будуть й історії про те, як вона два рази ледь не померла.

"Виявляється, вона двічі була на межі життя і смерті. Після "Євробачення" стан співачки був таким складним, що вона потрапила до реанімації. Лікарі брали з неї підписку про те, що вона сама несе відповідальність за своє здоров'я. Але Руслану більше хвилювали концерти", - розповідає журналіст.

Кажуть, участь Лижичко у різних шоу і проектах - лише спосіб втекти від дійсності, від проблем і планів завести дитину

"Крім того, Саша і Руслана розповіли нам про проблеми в особистому житті. Було таке, що воно висіло на волосині, і пара могла розлучитися. Лише завдяки сильній волі Ксенофонтова вони зберегли сім'ю", - додає Бєлоусов.

За словами журналіста, важким періодом у стосунках пари був час під знаком конкурсу "Євробачення-2004", в якому Руслана перемогла.

"Євробачення" дуже підірвало їхнє сімейне життя. Вони не особливо охоче про це говорять. Я не думаю, що йдеться про зраду, швидше про зраду Руслани Саші з її роботою. Хоча вони обидва поклали на цю справу своє життя. Ксенофонтов вже 15 років займається українським шоу-бізнесом.., "- каже Антон.

Руслана з Сашком могли розлучитися, а сама співачка - померти

А наостанок відкрилося, що Руслана Лижичко виходила заміж цнотливою.

"Ну, багато чого залишилося недоговореним. Але, наприклад, про те, що Руслана виходила за Сашу Ксенофонтова незайманою, вона сказала", - зізнався журналіст, що працював над фільмом.

Тобто, якщо зважати, що Ксенофонтов і 39-річна Руслана разом вже понад 15 років, то років у 22-23 Руслана ще берегла цноту.

Руслана запевняє, що виходила за Ксенофонтова незайманою

Фото з офіційного сайту Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів