Розинська: "...Я люблю майора Мельниченка"

14 травня 2012, 12:59

Телеведуча Наталія Розинська пояснила, чому вся Україна знає, що вона носить червоні труси. А ще білявка заявила, що її відсторонили від ефіру "за те, що я люблю майора Мельниченка".

Про все скандальна матюклива помічниця депутата Волинця вилила душу в інтерв‘ю "Дусі".

Передусім Наталія Розинська ще раз наголосила, що відео, в якому вона матюкає "Кобру", - навмисне змонтоване.

"…Так, я не відмовляюсь від того, що я їх послала і видирала посвідчення, як це видно з відео. Тепер я поясню, як було. Я кричала після того, як мене зупинили і наставили на мене пістолета - табельну зброю використовували проти людини, яка не є озброєною. П'ятеро чоловіків через маленьку щілинку у вікні - я взагалі не знала, що таке можливо - засунули руку, швидко відчинили двері и почали відстібувати пасок безпеки. Щоб мене не витягли з машини, я відбивалася руками і ногами", - запевнила Розинська.


На свій захист телеведуча наводить той аргумент, що на відео вся країна побачила її червоні труси:

"Навіть такий смішний факт, який доводить дещо. Уявіть собі - ми як дєвушки добре все розуміємо, - якщо я сиджу в машині і на відео видно, що я навіть не відкриваю двері, то як вся країна дізналася, що в той момент у мене були труси червоного кольору?"

Розіта: "...Якщо я сиджу в машині і на відео видно, що я навіть не відкриваю двері, то як вся країна дізналася, що в той момент у мене були труси червоного кольору?"

Окрім того, за словами Наталії, її дуже налякали наручники в руках одного з "кобрівців".

"Я дуже злякалася: зараз мені на руки одягнуть наручники, і якщо заберуть у райвідділ, то, поки все буде з'ясовуватися, отмєтєлят по повній програмі. Коли я почала верещати, вони припинили мене видирати з машини. І тут от цей момент на "Ютубі". Я вже заспокоїлась, прикрила двері і розмовляю з ними: "Ви всі позлітаєте з роботи!"…".

"…Я била його мобільним телефоном і кричала "Добре?! Добре?!", тому що, коли він мене бив, мені добре не було!" – пояснила Розиснька той факт, що й сама вона лупцювала ДАІшника по руках.

За словами білявки, коли до неї приїхав адвокат, вона побачила, що міліція "братається" із "Коброю".

"…Міліцію я визвала з Голосіївського райвідділу сама. Але коли вони приїхали, і я кричала "Я, я викликала! Підійдіть до мене!" (бо я навіть не виходила з машини), я побачила, як вони підходять до "Кобри" и починають брататися! Я так перелякалася! З переляку почала телефонувати на гарячу лінію Служби безпеки. Бо вже не знала, що ще мені робити. Я викликала міліцію, а вона цілується з "Коброю" - що мені робити?!"

За словами помічниці депутата-бютівця, розбірки та написання пояснень тривали до 11-ї години вечора.

"На відео чітко видно: вісім екіпажів правоохоронних органів, 20 міліціонерів - на мене одну! З 17:30 до 23:00 спецпідрозділ "Кобра", який відпрацьовував дніпропетровські теракти, п'ять годин поспіль розбирався з Наталкою Розинською", - стверджує вона.

Розинська побоялася, що її "отмєтєлят" і сама побила працівника МВС

Тепер, як вважає Розіта, на неї "вішають" багато чого. Зокрема і те, що вона буцімто наїхала на співробітника "Кобри".

"…Але якби це було правдою, то, мабуть, був би складений відповідний протокол про це. У мене вирваний знизу бампер і поцарапане крило - низька машина, і я колись наїхала на бордюр. Так от, мені зараз інкримінують, нібито я наїхала і збила даїшника. 7-го числа по "1+1" сказали, що це від того, що я протаранила "Volkswagen", - каже вона.

За словами Розинської, вже 4-го травня в неї були пошкоджені крило та бампер її білого "Lexus".

"Осадчого я зачепила задньою частиною машини, але зробила отаку маленьку царапульку. Думаю, на мій бампер ще багато почеплять епізодів. Я власнику "Volkswagen" вже все відшкодувала, він претензій не має. Більше того, Осадчій "1+1" про це не повідомляв. Більше того, якщо ви зайдете на сайт "Плюсів" на цю новину, вона вже заблокована. Він особисто про це попросив у них", - заявляє жіночка.

Наразі на руках у Розіти, як вона стверджує, "один-єдиний протокол, тобто ніяких чотирьох, як про це повідомлялося, не існує".

Мало того, Розинська наголошує, що від перевірки на вміст алкоголю у крові вона не відмовлялася – навпаки наполягала.

"Я пишу тут у своїх зауваженнях, що навпаки не відмовляюся, а наполягаю на освідуванні, прошу працівників міліції супроводити мене в травмпункт. Голосіївський райвідділ видав мені направлення…. Я написала на чотири листи заяву, яка зараз знаходиться в прокуратурі. А Поліщук (речник міліції) сказав, що я не зверталася із заявою! А я звернулася прямо там, на місті події", - запевняє вона.

"...Мені зараз інкримінують, нібито я наїхала і збила даїшника"

Телеведуча також додає, що зафіксовано і легкі, "не звєрскіє", тілесні ушкодження.

"Далі. В мене була підозра на струс головного мозку. Я поїхала на Троєщину, офіційний травмпункт, один-єдиний, де вночі працює невропатолог. Мені зробили знімки, які також передані в прокуратуру. Там таки ж я здала експертизу на кров. Ось довідка. Читаємо: "Етиловий спирт не виявлено". Це говорить про те, що я пройшла освідування. А пан Поліщук уже розказав на всю країну, що Розинська від освідування відмовилася", - наголошує вона.

А через те, що інцидент із ДАІ та "Коброю" вплинув і на роботу Розинської, в неї з‘явилося бажання іти до суду.

"Він (гендиректор Нацтелекомпанії Єгор Бенкендорф) заявив, що відстороняє мене від ефіру. Але при цьому сказав, щоб я приходила на роботу і продовжувала готовити сюжети щодо підготовки Євро-2012…" – заявляє розбурхана консультантка депутата Верховної Ради.

"Наразі я взяла відпустку. Не для того, щоб уникнути звільнення - я дуже хочу судитися з паном Бенкендорфом, для мене це буде дуже цікаво. Чому? Для мене це прекрасна юридична практика. Тим більше, що страшно буває тільки першого разу. А в 2005-му році мене вже відстороняли від ефіру. Тоді Андрій Шевченко не пояснив, з яких причин він це зробив. Вказав, що я там нібито з Кучмою працювала. Я сказала: "Андрюша, побійся Бога, я Кучму в очі не бачила!" – розповідає Розіта.

"Тоді я виграла свою справу в суді, і було поновлено всі мої трудові права. Рівно через сім років ситуація повторюється - з паном Бенкендорфом. Ну, будемо розбиратися. Нехай пан Бенкендорф пояснить, чому він відсторонив мене на основі змонтованого ролика, і який викладено в "Ютубі" незаконно", - веде далі своєї білявка.

"...Я дуже хочу судитися з паном Бенкендорфом"

Тож відпустку Розинська, за її словами, взяла, бо на збори документів потрібно багато часу, і щоб ніхто не міг її звільнити за прогули.

"До речі, з тих пір, як я познайомилася з Миколою Мельниченком, поступово почала перетворюватися на якусь рецидивістку. До цього я була нормальна людина, мене поважали... Дуже смішно, що в 2005 році пан Шевченко відсторонив мене від ефіру через Кучму, а в 2012-му пан Бенкендорф - за те, що я люблю майора Мельниченка!" – обурюється Розинська, яку підозрюють у бурхливому романі із скандальним майором. Нагадаємо, парочка навіть разом подорожувала на Сінай.

"Взагалі мені дуже шкода Бенкендорфа. Сам по собі він людина непогана. Особисто як до нього в мене претензій немає... І ще мені шкода Бенкендорфа, тому що посада директора Національної телекомпаніі "розстрільна". На цій посаді не перебувають більше двох років... Тому, рано чи пізно, звільнять і його", - обіцяє добра Розіта.

При цьому Наталі пропонує розказати "схеми звільнення директорів Національної телекомпанії":

"Зазвичай була така практика: відкривалися кримінальні справи (вони не афішувалися), викликався гендиректор, і йому кажуть, "Або дамо хід справі, або звільняйся!" Я не бачила жодного випадку, коли б гендиректор не звільнявся за власним бажанням - а я пережила їх п'ятьох! Тому мені його шкода".

Втім, як обіцяє Розіта, коли що – вона Єгора захистить:

"Незважаючи ні на що, Бенкендорфа я вважаю симпатичним, розумним, цікавим, інтелігентним й освіченим. Тому прошу йому передати, якщо він потрапить у якусь халепу - або його поб'ють працівники міліції, або проти нього порушать кримінальну справу чи ще щось, я буду його захищати!"

"До речі, з тих пір, як я познайомилася з Миколою Мельниченком, поступово почала перетворюватися на якусь рецидивістку..."

Жіночка також додала, що "в Національній компанії подейкують, що він сам уже тримається на волосині".

Кумедно, але тусовщиця Наталя Розинська, час від часу вплутується у якісь химерні скандали, вважає, що "у кар'єрі на телебаченні зробила все, що можна".

"Я вела й окремі програми, і новини, і ток-шоу - що зазвичай є верхівкою кар'єри. Я отримала всі нагороди: "Золоте перо", особиста відзнака за мужність (за те, що я в 2008 році з МЧС-никами об'їхала затоплені регіони України), "Честь професії", "Срібна георгіївська стрічка", - перелічує вона.

Втім, нагадаємо, що успіхи на кар‘єрних сходах Розіти дехто списує на те, що вона буцімто була коханкою молодшого Медведчука.

Наразі ж, як повідомляє Наташа, вона хоче займатися правозахисною діяльністю, бути юристом, адвокатом.

"Тому, в принципі, можу легко розпрощатися з телеканалом. Я звільнюся добровільно, але тоді, коли я цього захочу, а не тоді, коли мене будуть примушувати", - обіцяє дама в червоних труселях.

"Я звільнюся добровільно, але тоді, коли я цього захочу, а не тоді, коли мене будуть примушувати "

Як повідомлялося, 2-го травня у центрі Києва Розинська облаяла працівників ДАІ та спецпідрозділу "Кобра". Вони, за її словами, її побили і погрожували зброєю.

За словами правоохоронців, Розинська зупинилася в місці, де зупинка була заборонена. На білявку склали чотири протоколи за адміністративні порушення. А, за словами речника Міністерства внутрішніх справ, могло б дійти і до криміналу.

Через інцидент із міліціянтами телеведучу відсторонили від роботи на Першому національному каналі. Керівництво телекомпанії проводить внутрішнє розслідування. Окрім того, гендиректор НТКУ Єгор Бенкендорф обмовився, що на Розинську й раніше нарікали – за непристойну поведінку.

Згодом стало відомо, що Наталія Розинська є помічником-консультантом депутата Юлії Тимошенко Михайла Волинця, а до того консультувала комуніста Ігоря Алексєєва.

А на телебаченні до всього вийшов сюжет про те, що на парковці телекомпанії Розинська на своєму "Lexus" притерлася до чужого "Volkswagen".

Стоп-кадри з відео

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів