Янукович натякнув, що в нього чутлива психіка

24 травня 2012, 19:28

Нескінченне джерело конфузів і мовних ляпів, президент Віктор Янукович зізнався, що мучиться безсонням, а колись жив без претензій.

В інтерв'ю "Сегодня" Янукович поділився спогадами про дитинство своїх дітей і про першу квартиру, скромність якої він тепер, мабуть, намагається компенсувати розкошами Межигір'я.

"Моя перша квартира в Донецьку була однокімнатною хрущовкою у 18 "квадратів". Ми там жили вчотирьох три роки. Хлопчаки спали на двох'ярусному ліжку, досі це згадують. А ліжко було не дуже габаритне: не пройдеш повз, щоб їхні ноги не зачепити. Але примудрилися поставити у кімнаті ще й тренажер. До життя ставилися без особливих претензій", - запевнив Янукович.

Ви Межигір'я бачили? А колись я жив у 18 "квадратах", тепер от надолужую - золотими лебедями у сортирі

Мабуть, голод до життя на широку ногу і претензії у Віктора Федоровича прокидалися поступово.


Нагадаємо, "місіс наколоті апельсини" Людмила Олександрівна народила Януковичу двох синів – стоматолога-багатія Сашка та автомобіліста-депутата Вітю.

За словами Януковича, тепер на Донбас, він завжди приїжджає набратися сил.

"Насправді мені дуже бракує рідного оточення, спілкування з рідними та старовинними друзями. Величезний дефіцит часу. Ось я сьогодні пообіцяв онукам, що приїду до них, то мені невістка розповіла, що вони вже поділили час, хто і скільки буде зі мною грати. Але зустрітися у нас знову не вийшло. Ось так от", - побідкався такий вже зайнятий президент.

Я - на розрив! А все ж на мені, все буквально на мені!

А сил набратися Януковичу часом хочеться. Адже, за його зізнанням, Віктора Федоровича, буває, мучить... безсоння. А все через листи смертних, які звертаються до президента.

"Пишуть мені про різне і різні люди, навіть диски надсилають із записами і відео. І от коли ці записи розшифровують і приносять мені текст на папері, я кажу: ні, дайте послухати. Що там людина наговорила, яким тоном і в якій формі. Іноді буває неприємно слухати, є відверте хамство, ворожнеча, тон неприпустимий, образи. Іноді й погрози. Але це життя", - зітхає він.

Володю, мене що, правда, такими словами люди називають?

Як запевняє президент, від нього ніхто нічого не приховує - це заборонено.

"Я читаю і знаю, що мені пишуть насправді. Але звикнути до злоби практично неможливо. І дуже часто через це буває безсоння", - приголомшив Янукович зізнанням у тому, що в нього чутлива психіка.

Безсоння наштовхує Віктора Федоровича на глибокі розмірковування про високе.

Інколи тендітна психіка Януковича не витримує і настає... безсоння

"Думаєш і не можеш зрозуміти, звідки береться така ненависть, як на неї відповідати. Але я вам як на духу кажу (Янукович перехрестився): я ні на кого не тримаю зла і молюся, щоб Господь напоумив людей і відкрив їм очі. І щоб до них ніхто так не ставився і не бажав того, чого вони бажають мені ", - запевнив президент, ніби роблячи широкий жест із барського плеча.

Однак при цьому Янукович мимоходом попередив:

"Але, звичайно, коли є відкриті погрози, на них реагує служба охорони".

Фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів