Литовченко дратувала свого третього чоловіка?

7 листопада 2012, 17:30

Колишня модель Влада, яка останнім часом наполягала, що її прізвище Прокаєва, дала інтерв'ю про своє розлучення з третім чоловіком. При цьому на сторінках глянцю, з яким розмовляла скандальна екс-працівниця Лаври, вона фігурує під своїм старим прізвищем - Влада Литовченко.

Як відомо Влада Литовченко та Сергій Прокаєв одружилися чотири роки тому. Познайомилися в травні, а у вересні 2008-го вже обвінчалася. Для обох це був вже третій шлюб.

У весільну подорож на вікенд парочка гайнула у Карлові Вари. Литовченко і Прокаєв планували жити довго і щасливо, народити доньку і не заважати одне одному будувати кар'єру. Але не вийшло - гостьовий шлюб не виправдав себе.

"Розлучилися ми офіційно 5-го жовтня", - розповідає Влада в інтерв'ю журналу "VIVA! Украина".


"Життя на відстані, як правило, романтичне і сповнене пригод лише на перший час. А ось сімейне життя передбачає постійну присутність поруч чоловіка і дружини - тоді ти краще відчуваєш свого чоловіка, його проблеми, тоді ти можеш вчасно допомогти, бути потрібною у певну мить ", - каже тепер жінка.

"Звичайно, життя на два міста і зустріч тільки по вихідних виявилася серйозним випробуванням для нас з Сергієм. Ми виявилися не готові до цього", - визнає вона при тому, що виходила заміж вже втретє і аж ніяк не дівчинкою.

Як відомо, у той час як Литовченко мешкала у Києві, її Прокаєв займався бізнесом і жив у Дніпропетровську.

"Я сприймала наш з Сергієм шлюб у своєму житті як стабільний і надійний, але в силу обставин, не залежних від мене, ми розлучилися", - зітхає тепер Влада.

Влада вже знову Литовченко, а не Прокаєва, і знову підретушована у Photoshop

Втім, те, що любов пройшла - зів'яли помідори, колишня модель просікли не миттєво.

"Те, що почуття пішли, і ми стали чужими одне одному, я зрозуміла не відразу. Для мене жодних натяків, сигналів, трансформацій не було. Ми жили своїми звичайними проблемами і турботами..." - запевняє вона.

"Просто я раптом зрозуміла - у нас з Сергієм немає сьогодення і, найстрашніше, немає майбутнього..." - додає пізніше Влада.

Та й ініціативу в розлученні Литовченко воліє не приписувати ані собі, ані колишньому.

"...Я не можу з упевненістю сказати, хто з нас був ініціатором або хто перший запропонував розійтися. Хіба в цьому суть? Важливий кінцевий результат - сім'ї немає", - каже вона.

"Ми прийняли це рішення разом по телефону. Ані в мене, ані в Сергія не виникло бажання йти назустріч одне одному, рятувати наш шлюб, залишатися разом і намагатися по-іншому будувати стосунки", - уточнює пізніше Литовченко.

За словами Влади, вона знає, що доля їй "посилає непростих чоловіків, яких перший час приваблюють сильні яскраві жінки зі своєю життєвою позицією".

"Але потім ця сила і життєва позиція з часом обертаються проти них же самих", - додає вона.

Влада розлучилася з Прокаєвим 5-го жовтня

А ще, схоже, Литовченко проговорилася: якщо вчитатися в її слова, то складається враження, ніби вона почала дратувати свого дніпропетровського чоловіка.

"Якщо жінка починає помічати, що чоловіка дратує її незалежна думка, самостійність, тоді треба неодмінно змінюватися. Будь-який чоловік у стосунках хоче бути лідером. А роль жінки - створити чоловікові таке затишне гніздечко, оточити його такою увагою і турботою, щоб чоловікові було з нею добре і комфортно", - розповідає Влада.

"...Я гадаю, це дуже важливо, щоб у чоловіка було постійне відчуття присутності жінки. Вона повинна бути просто необхідною своєму чоловікові, але разом з тим ненав'язливою, її не має бути багато, щоб вона не тиснула і не дратувала", - додає Литовченко.

До речі, якщо вірити Владі, з Прокаєвим вона розійшлася тихо-мирно.

"Коли наше сімейне з Сергієм життя добігло фіналу, не було навіть жодних претензій. Особисто для мене стало ясно, що без любові і щастя я більше не можу продовжувати так жити", - розповідає вона.

Правда, шлюбного контракту пара не підписувала. "Ні, у нас його не було", - підтверджує жінка. Втім, майно з боями ділити не довелося.

"Ми вже розлучилися, і кожен вийшов з цього шлюбу з активами, на які інша сторона не зазіхнула. Кожен з нас з чим прийшов, з тим і пішов", - запевняє Литовченко.

Між іншим, судячи з усього, така небагатослівна про свого чоловіка Влада лише тому, що вони з Прокаєвим підписали документ про нерозголошення деталей сімейного життя.

Литовченко наполягла, аби вони з дніпропетровським бізнесменом підписали документ про нерозголошення деталей сімейного життя

"Насправді це була моя ініціатива - підписати договір про нерозголошення. Якщо люди розлучаються, в кожного залишилась якась частка претензій одне до одного, і тому, хоча б з поваги до тих світлих почуттів, які були, не потрібно виносити це напоказ", - каже вона.

Литовченко пообіцяла пам'ятати лише найкраще, але додала:

"Але я б не хотіла, щоб інформація про наші стосунки чи особисті характеристики стали доступні громадськості".

До речі, за словами Литовченко, її розлучення з Прокаєвим засмутило її дочок – 21-річну Маргариту Кердіну і 12-річну Христину Литовченко.

"За чотири роки дівчатка дуже прив'язалися до Сергія. У мене був тривалий період між шлюбами, і кожна з дочок хотіла бачити маму щасливою. Саме Сергій справив на них враження чоловіка, який зможе їхню маму зробити щасливою. Він гарний, красивий, статний, товариський, забезпечений, вільний, з уже дорослими дітьми. Звичайно, він сподобався їм", - запевняє вона.

"Відповідно, дочки засмутилися, дізнавшись, що ми розходимося. Та все ж вони мої діти, тому в будь-якій ситуації будуть підтримувати мене. Дівчатка не дають жодних оцінок, не критикують, не засуджують. Вони, як і раніше, кажуть мені, що я найкраща мама на світі", - заявляє колишня модель.

Нагадаємо, якщо вірити "Бульвару Гордона", то молодша дочка Влади народилася завдяки Ігорю Литовченку, адже сама Влада нібито хотіла зробити аборт. І лише коли чоловік пригрозив вигнати її з дому, вона зважилася народжувати.

За майно екс-подружжя ніби теж не билося

Як запевняє Влада, діти Прокаєва її теж прийняли, і вона з ними спілкувалася.

"Так, у нас були хороші приятельські стосунки. Якісь сімейні свята, дні народження проводили разом. Син Сергія від другого шлюбу Микита для мене став улюбленим. Він всього на два роки старший за мою молодшу доньку Христину - йому 14 років, тому ми часто брали його з собою у подорожі", - розповідає колишня модель.

"Я ставилася до нього як до рідної дитині. Микита контактний хлопець, і швидко знайшов спільну мову з моїми дівчатками. Спілкуючись між собою, вони давали нам із Сергієм більше часу побути удвох", - каже Литовченко.

Нагадаємо, про розлучення Литовченко та Прокаєва стало відомо в середині жовтня.

Фото "VIVA! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів