Лорак: Ніхто не має права мені диктувати, яким чином любити Україну

21 серпня 2014, 15:30

Співачка Ані Лорак, після того як екс-депутат Олег Царьов зробив їй ведмежу послугу своєю підтримкою та пропозицією стати "послом миру в Новоросії", вибухнула черговим посланням.

Кароліна написала відкритого листа, де вкотре спробувала пояснити, що вона - артист і жодним чином не лізе у політику. Та цього разу артистка вирішила згадати ще й свого загиблого в Афганістані брата та заявила, що "ДНР", "ЛНР", "Правий сектор" і "Свобода" не мають права торкатися її імені.

"Я пишу цього листа від чистого серця. Я довго мовчала, і, напевно, це було помилкою, оскільки це мовчання використовувалося проти мене. Тепер я хочу розставити всі крапки над "і", висловити, що я дійсно відчуваю", - почала Лорак.

"Останнім часом моє ім'я цинічно використовується для різноманітних політичних та медійних маніпуляцій. При цьому, моя громадянська позиція є і залишається незмінною: я люблю Україну, і любов до батьківщини ввібрала з самого дитинства. Я народилася в прекрасному буковинському краї і вважаю, що патріотизм людини визначається не словами, а вчинками", - зауважила вона.


Лорак запевняє, що її ім'я цинічно використвують

Кароліна нагадала, що вона протягом 20 років "прославляє Україну по всьому світу, на всіляких конкурсах і фестивалях, приносячи нагороди і формуючи позитивний образ України".

"Моя місія як артиста нести музику, дарувати людям радість. Я не політик, і ніколи не відчувала амбіцій з цього приводу. Впевнена, що не можна змішувати ці два поняття: артист і політика. Але сьогодні саме політики використовують моє ім'я з метою своїх брудних ігор", - побідкалась артистка, яка вже якось заявляла про те, зо її втягнули у брудні ігри.

Далі вона згадала покійного брата:

"Того дня, коли, виконуючи інтернаціональний обов'язок, в Афганістані загинув мій брат, моє серце розривалося на частини, я не розуміла "за що?". Привезли цинкову труну, яку навіть не дозволили відкрити. Мій вибір був між ненавистю і любов'ю. Як з цим жити? Я вибрала - любов. Влада і гроші, чиїсь політичні ігри... Я досі не знайшла відповіді, за що і заради чого він загинув...".

Кароліна швиденько відреагувала на слова Царьова

За словами Лорак, її вибір - нести любов людям через музику. Артистка зауважила, що коли співає, то співає для всіх і не поділяє свого глядача за національністю або релігією, за кольором шкіри або сексуальною орієнтацією.

"Ніхто не має права мені диктувати, яким чином мені любити і підтримувати свою країну. Свій вклад у справу миру, злагоди, підтримки українських громадян я роблю не під тріск телекамер, а так, як вважаю за потрібне і гідне", - наголосила вона.

Кароліна зазначила, що не просить всіх погоджуватися з нею, але просить поважати її думку:

"Тому що демократія - це повага думки інших. Це цивілізований шлях будь-якої демократичної держави, в якої головною цінністю вважається людське життя, сім'я, мир і процвітання".

Артистка розмірковує про любов до України, але російських нагорд не цурається

"Тому ані "ДНР", ані "ЛНР", ані "Правий сектор", ані "Свобода", не мають морального права торкатися мого імені. Вони не мають ніякого відношення до мене! Я за мир! І прошу цього миру для всіх нас! Я вірю, що хороших людей набагато більше, ніж поганих. І добро рано чи пізно перемагає зло", - завершила своє послання Лорак.

Нагадаємо, Ані Лорак чомусь вважає, що її втягнули у політичні ігри якісь зловмисники, які і спричинили провокації. А той факт, що у розпал війни вона спокійно собі виступала і отримувала нагороди у Москві, співачка забуває.

Фото з Facebook Лорак


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів