П’ятий навчальний рік у дитсадку доньки Пінчука

15 вересня 2015, 17:00

1 вересня для багатьох батьків - це значна та важлива подія. У деяких батьків діти вперше йдуть до дитсадка, у інших - до школи.

У Марії Вікторівни Пінчук (в однієї з найбагатших спадкоємиць України) у дитячий садочок прийшли одразу 60 хлопчиків та дівчаток. Марія Пінчук, донька металургійного магната, вже давно займається дитячою освітою та благочинністю.

Один з її найулюбленіших проектів – це приватний міні-дитсадок. Він почав працювати 5 років тому і до теперішнього часу дійшов рівня одного з найбільш затребуваних у Дніпропетровську.

Парадоксально, що можливості Марії Пінчук безмежні – її діяльність могла бути пов’язана з будь-яким напрямком: фешн-проектам, бьюті-салонами... Але вона надала перевагу йти дуже важливим та відповідальним шляхом. Вона обрала шлях впливання на якість освіти майбутнього покоління у своєму рідному місті Дніпропетровськ.

 Марія Пінчук, донька металургійного магната, вже давно займається дитячою освітою та благочинністю

Одним з фактів, який варто врахувати, є те, що свою рідну доньку Маргариту Марія теж віддала до свого дитячого закладу.

"Сьогодні для мене теж мій власний святковий день, тому що дитячий садок знову відкриє свої двері після літніх канікул. Здається, що час канікул – це час відпочинку. Для мене та всього колективу нашого закладу – це час зупинитися та проаналізувати: як для наших дітей та для нас минув навчальний рік, це час створювати нові плани на наступний рік. Цього літа ми запланували ремонт. Руйнували старi та споруджували нові стіни. Довелося навіть перенести головний вхід (говорить Марія з посмішкою) для того, щоб територія садка збільшилась та дітям у нас було ще комфортніше та просторо".

Сьогодні був дуже хвилюючий момент – дивитись, як оцінюватимуть наші зусилля вихованці садка, які вперше після канікул зайдуть до своїх оновлених груп.

Можливості Марії Пінчук безмежні, але вона надала перевагу йти дуже важливим та відповідальним шляхом

За літо центр "ЕдХаус" зробив велику роботу:

- Розширив викладацький склад – відтепер в закладі є багато нововведень таких як музичні заняття, англійська мова, у дорослій групі посилена підготовка дітей до школи.

- На другому поверсі відкрився новий зал для проведення дитячих ранків, свят та літніх дитячих канікулярних таборів.

Хочеться зазначити, що садочок працює за затвердженою міністерством освіти України програмою. Але є ще одна особливість – діти відвідують спеціально облаштовану кімнату для занять ігрової терапії за методою Л.Л. Лендрета. Це унікальнi заняття під наглядом психолога, які направлені на згуртування групи.

Варто відмітити, що окрім дитячого садка у Марії є ще дуже важливий напрямок праці – це психологічний центр. У ньому все зроблено з основними правилами терапії та працюють кваліфіковані психологи. У двох спеціально облаштованих кабінатах надається психологічна підтримка як дітям, так і їх батькам. Один з проектів психологічного центра – це підтримка сімей з зони АТО, сімей у яких один з членів родини знаходиться зараз у зоні бойових дій або нещодавно повернувся звідти. Психологи центра консультують та допомагають таким родинам.

 Марія виховує п’ятирічну доньку Маргариту, але вона планує народити ще синочка

І це далеко не всі проекті, якими займається та опікується Марія. В неї є ще багато нових ідей та справ для втілення у життя.

Як стало відомо з наближених до Марії джерел, вона планує народити ще синочка від коханого чоловіка.

Побажаємо їй наснаги, вдачі та сил для реалізації усіх її проектів та планів.

Фото Наталії Деревицької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів