Лорак: Я завжди служитиму Україні своєю піснею

18 лютого 2016, 12:12

Співачка Ані Лорак заявила, що могла б давати три концерти на день в українських містах, бо на неї є величезний попит. Але враховуючи цькування, вона поки не наважується виступати на батьківщині, хоча і планує.

Зате Кароліна нещодавно гастролювала у США, Канаді, а зараз виступає у Німеччині і хвалиться аншлагами.

Що ж до своєї політичної позиції, то Лорак продовжує повторювати однакові фрази про любов до України, про підтримку її піснею та звинувачує в усьому політичні ігри.

Про все це артистка говорила з "Комсомольської правдою в Україні".


Виявляється, у Чикаго та Лос-Анджелесі дехто намагався бойкотувати концерти Лорак.

Нещодавно Кароліна гастролювала у США, і навіть там знайшлися люди, які намагалися зірвати її концерти

"Цим трьом людям, які прийшли, я б побажала приїхати в Україну, любити Україну і показати їй відданість, перебуваючи в країні, а не за її межами. І разом з нами будувати прекрасне майбутнє для України, якщо вони чесні у своїх проявах. Це все схоже на спектакль, які тут можуть бути коментарі…" - прокоментувала співачка.

Також Лорак вважає, що всі протести зрежисовані та спрямовані проти неї спеціально.

"Цькування, яке відбувається зараз, - частина політичної гри зі своїми правилами і прорахунками. Я завжди зі своїм народом - була, є і буду. Політики намагаються використовувати різного роду ситуації проти мене, але нехай це залишається на їх совісті", - вже не вперше зазначила Кароліна і додала, що дуже скучила за своїми українськими шанувальниками.

Лорак запевняє, що скучила за Україною

"Мій директор щодня передає мені, з яких міст України телефонують з проханнями організувати концерти: "Ми готові на передоплату, тільки давайте нам дати! Ми хочемо організувати, а люди хочуть вас бачити". При бажанні я можу робити по 3 концерти в день, є величезний попит. Але я не можу дозволити політикам використовувати мої концерти у власних цілях і вже тим більше - піддавати моїх глядачів найменшій небезпеці", - завила співачка.

На запитання, що, на її думку, у майбутньому зможе примирити російський та український народи, Лорак зауважила:

"Народи і не лаялися. З'ясовують між собою стосунки політики. Вони ж і ведуть боротьбу. Як можна в один момент припинити відносини між країнами? У нас родинні, історичні зв'язки. У нас все сплетено… Як би не намагалися залучати народ в ці ігри, все одно ми - одна сім'я. Настане день, і всі забудуть ці страшні часи, коли люди так сильно страждали через тих, хто грає в свої ігри…"

Кароліна щиро вважає, що росіяни та українці не сварилися

А ще співачку, яка останні два роки тільки й робить, що працює та отримує нагороди у Росії, запитали, як вона бореться за мир в Україні.

"Україна - моя батьківщина. Я її люблю, і любов ця - безумовна. Де б я не виступала - популяризую українську пісню, розповідаю про Україну за допомогою своїх пісень. Я співаю про українську душу, про красу українського народу", - відповіла вона.

"…Я буду служити Україні своєю піснею - так було і буде завжди. Українські пісні я не два роки тому співати почала - роблю це все своє життя. Мені здається, це і є мій вклад. Кожен повинен бути на своєму місці", - повторила Кароліна.

"У мене є програма-мінімум на кожен день: прес, присідання, віджимання, шпагати, розтяжки. Для занять не потрібні спеціальні пристосування - просто рівна поверхня, де ти пропрацюєш всі групи м'язів", - також поділилася в інтерв'ю співачка

Нагадаємо, раніше Ані Лорак вже казала і про політичні ігри проти неї, і про маніпуляцію її іменем, і закликала не дикутвати їй, яким чином любити Україну.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів