Джамала про рішення піти на "Євробачення": Це була справжня афера

Вівторок, 7 червня 2016, 15:15

Переможниця цьогорічного "Євробачення" Джамала не приховує, що рішення взяти участь у нацвідборі на конкурс було дуже спонтанним. 

На відміну від інших конкурсантів, Джамала готувалася лише тиждень, а пісня "1944" була написана набагато раніше.

В інтерв’ю виданню "Elle.ua" співачка розповіла, які значні зміни відбулися у її житті після тріумфу у Європі.

З першої спроби Джамали взяти участь у "Євробаченні" минуло 5 років. Тоді вона хотіла потрапити на конкурс з легкою і позитивною піснею "Smile", але не вийшло.

"За останні роки у "Євробачення" сформувався негативний імідж. Багато людей, причому не тільки музиканти, висловлювалися про конкурс вкрай негативно, в тому числі і я. Те, що не я представляла Україну п'ять років тому, в черговий раз доводить: на все свій час", - зазначила Джамала.

 "На все свій час", - сказала Джамала через 5 років після першої спроби потрапити на конкурс

Протягом цих років Джамала шукала інший сенс та зміст.

"Мені не хотілося в цьому році виступати в амплуа "співачки з діапазоном в чотири октави". Я прагнула до того, щоб люди могли сказати про мене щось більше. І всі ці п'ять років я намагалася знайти якийсь важливий сенс і форму, яка показувала б мене з різних сторін", - розповіла вона.

"Так, я людина позитивна, але мій звичайний стан - це споглядання. Мені подобається спостерігати за оточуючими, я люблю подорожувати. Я дуже легко знайомлюся з людьми, тому що вони надихають, збагачують мене своєю мудрістю. І я дуже рада, що все так склалося. Хоча спочатку все було неправильно - наприклад, абсолютно спонтанне рішення взяти участь в українському відборі. Це була справжня афера!" - зізналася Джамала.

 Звичайний стан Джамали - споглядання

"Музиканти готуються місяцями, а ми зібралися за тиждень. Я подумала, що пісня є, адже "1944" не була написана спеціально до цього конкурсу. Вирішила спробувати: пройду - добре, ні - значить ні", - зауважила артистка.

Як відомо, пісня Джамали та її перемога не на жарт сколихнула росіян. Однак така реакція пішла співачці лише на користь.

"Такого повороту ніхто з нас не чекав. Істерика в російських ЗМІ спрацювала нам на користь, іноземні журналісти відразу зацікавилися, що це там у пісні так сильно зачепило Росію. Крім того, підігрівали інтерес і члени журі, зокрема Андрій Данилко, який акцентував, що пісня сумна і не в форматі конкурсу", - поділилася Джамала.

Агресія росіян лише підігріла інтерес Заходу до Джамали

Зараз, вже після перемоги у конкурсі, інтерес до артистки зріс ще більше.

"Увага величезна, запити на концерти йдуть нескінченним потоком, сотні ЗМІ з усього світу хочуть інтерв'ю, найбільший в світі рекорд-лейбл "Universal Music Group" через кілька днів видає мій альбом в Європі, а через місяць - в США. Вперше в історії компанії американський офіс зацікавився матеріалом з України. Про це мріє кожен музикант! Ще один бонус - європейський тур і розширення аудиторії", - похвалилася Джамала.

 Альбом співачки вийде і в Європі, і в Америці

"Перемога на "Євробаченні" відкрила для мене дуже багато нових можливостей, в тому числі і в інших областях, наприклад в політиці. Але туди я точно не збираюся. У політика не може бути почуттів, а я складаюся з них. Мені не можна втрачати чутливість душі, інакше все розсиплеться", - вже не вперше наголосила співачка.

Фото "Elle.ua"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів