Джамала хоче на "Євробачення", як Ані Лорак чи Пономарьов

23 березня 2011, 13:09

Співачка Джамала має намір брати участь у міжнародному пісенному конкурсі "Євробаченні", але без жодних попередніх відборів.

Про це Джамала заявила в інтерв‘ю "E-motion"

Співачка не відкидає, що одного разу таки може представити Україну на "Євробаченні".

"Поки що я навіть не замислююся про це. Але якщо я все-таки погоджуся на участь, то тільки шляхом призначення, так, як це сталося з Ані Лорак і Олександром Пономарьовим", - зауважила Джамала.


Нагадаємо, Лорак та Пономарьов поїхали на "Євробачення" без проходження конкурсу.

Водночас артистка підкреслила: "Я не братиму участі в жодних відборах".

Джамала: "Я не братиму участі в жодних відборах"

Імовірно, до такого твердого рішення Джамала прийшла після невдалої для себе спроби пробитися цьогоріч на "Євробачення". Нагадаємо, в результаті національного відбору на конкурс представницею від України було обрано Міку Ньютон.

Відтоді, Джамала у чесність нацвідбору і не вірить.

"Уже не вірю!" - підтвердила зірка.

Втім, на запитання, чи на її думку, відбір був сфальсифікований, Джамала відповіла так:

"Глядачі все бачили. Бачили голоси, на жаль, вони очевидні. Мені нема чого сказати..."

Джамала не вірить у чесність нацвідбору

Водночас співачка також запевнила, що не збирається брати участь у "Євробаченні" від Росії, Туреччини чи будь-якої іншої країни.

"Це взагалі виключено. Я громадянин своєї країни. Чому я маю їхати виступати за якусь іншу країну? Це раніше навіть не розглядалося", - підкреслила вона.

Також Джамала обмовилася, що, на її думку, вона не мала жодного шансу на перемогу у так званому "суперфіналі" нацвідбору.

"У мене не було жодного шансу перемогти. Просто вже немає довіри цим людям. Тому другий тур нічого не змінив би. Ці люди зробили б усе, щоб довести свою правоту", - впевнена вона.

Нагадаємо, 28 лютого Національна теле- та радіокомпанія України звернулась до трьох лідерів голосування нацвідбору "Євробачення-2011" - Міки Ньютон, Злати Огнєвіч і Джамали - з пропозицією виступити 3 березня у суперфіналі нацвідбору на "Євробачення".

За Росію і Туреччину Джамала точно не співатиме

У суперфіналі мали бути змінені правила голосування: враховуватиметься тільки один голос з одного номера телефону. Також у суперфіналі не мало голосувати журі, а переможець визначався б виключно глядацьким голосуванням.

Переможниця нацвідбору Міка Ньютон та Злата Огнєвіч (друге місце) погодились взяти участь у суперфіналі, а Джамала (третє місце) відмовилась. Втім, незабаром задній хід дала й Огнєвіч. Врешті, переможницею нацвідбору було остаточно оголошено Міку Ньютон.

"Повірте, я не живу одним "Євробаченням", - сказала Джамала наостанок.

За словами співачки, в неї вже виходить альбом, а за пару днів має бути сольний концерт. Тому, мовляв, їй є чим жити.

Фото "Лиза. Добрые советы", а також фото з офіційного сайту Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів