Джамала хоче на "Євробачення", як Ані Лорак чи Пономарьов

Середа, 23 березня 2011, 13:09

Співачка Джамала має намір брати участь у міжнародному пісенному конкурсі "Євробаченні", але без жодних попередніх відборів.

Про це Джамала заявила в інтерв‘ю "E-motion"

Співачка не відкидає, що одного разу таки може представити Україну на "Євробаченні".

"Поки що я навіть не замислююся про це. Але якщо я все-таки погоджуся на участь, то тільки шляхом призначення, так, як це сталося з Ані Лорак і Олександром Пономарьовим", - зауважила Джамала.

Нагадаємо, Лорак та Пономарьов поїхали на "Євробачення" без проходження конкурсу.

Водночас артистка підкреслила: "Я не братиму участі в жодних відборах".

Джамала: "Я не братиму участі в жодних відборах" 

Імовірно, до такого твердого рішення Джамала прийшла після невдалої для себе спроби пробитися цьогоріч на "Євробачення". Нагадаємо, в результаті національного відбору на конкурс представницею від України було обрано Міку Ньютон.

Відтоді, Джамала у чесність нацвідбору і не вірить.

"Уже не вірю!" - підтвердила зірка.

Втім, на запитання, чи на її думку, відбір був сфальсифікований, Джамала відповіла так:

"Глядачі все бачили. Бачили голоси, на жаль, вони очевидні. Мені нема чого сказати..."

 Джамала не вірить у чесність нацвідбору

Водночас співачка також запевнила, що не збирається брати участь у "Євробаченні" від Росії, Туреччини чи будь-якої іншої країни.

"Це взагалі виключено. Я громадянин своєї країни. Чому я маю їхати виступати за якусь іншу країну? Це раніше навіть не розглядалося", - підкреслила вона.

Також Джамала обмовилася, що, на її думку, вона не мала жодного шансу на перемогу у так званому "суперфіналі" нацвідбору.

"У мене не було жодного шансу перемогти. Просто вже немає довіри цим людям. Тому другий тур нічого не змінив би. Ці люди зробили б усе, щоб довести свою правоту", - впевнена вона.

Нагадаємо, 28 лютого Національна теле- та радіокомпанія України звернулась до трьох лідерів голосування нацвідбору "Євробачення-2011" - Міки Ньютон, Злати Огнєвіч і Джамали - з пропозицією виступити 3 березня у суперфіналі нацвідбору на "Євробачення".

За Росію і Туреччину Джамала точно не співатиме

У суперфіналі мали бути змінені правила голосування: враховуватиметься тільки один голос з одного номера телефону. Також у суперфіналі не мало голосувати журі, а переможець визначався б виключно глядацьким голосуванням.

Переможниця нацвідбору Міка Ньютон та Злата Огнєвіч (друге місце) погодились взяти участь у суперфіналі, а Джамала (третє місце) відмовилась. Втім, незабаром задній хід дала й Огнєвіч. Врешті, переможницею нацвідбору було остаточно оголошено Міку Ньютон.

"Повірте, я не живу одним "Євробаченням", - сказала Джамала наостанок.

За словами співачки, в неї вже виходить альбом, а за пару днів має бути сольний концерт. Тому, мовляв, їй є чим жити.

Фото  "Лиза. Добрые советы", а також фото з офіційного сайту Джамали


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Джамала відмовилася від показушного "суперфіналу" через корупцію

За чутками, над Джамалою маячить неслабкий "регіональний дах", який, втім, не найкращим чином спрацював у фіналі Нацвідбору. Хоча й на протеже Нагорного нарікають, буцімто, Міка Ньютон могла "владнати" питання з перемогою в смс-голосуванні на пряму з мобільними провайдерами.
Останні матеріали
Більше матеріалів