Єгорова: Жінка нічого не має вкладати у чоловіка, а він має вирішувати її проблеми

26 липня 2016, 16:45

Актриса і телеведуча Сніжана Єгорова, яка дуже скандально і довго розходилася зі своїм чоловіком і батьком трьох її дітей Антіном Мухарським, поділилася міркуваннями щодо стосунків чоловіка та жінки.

На думку багатодітної матері, жінка нічого не має вкладати у чоловіка, натомість він має вирішувати її проблеми, а не створювати їх.

Цю позиції Сніжана озвучила в інтерв’ю журналу "Viva!".

У публічних розбірках Мухарського з Єгоровою, яких в лютому офіційно розлучили, триває пауза. Тим часом Сніжана займається дітьми, ділиться новинами у соцмережах та дає інтерв’ю, зокрема і про стосунки протилежних статей.


"Жінка взагалі нічого не має вкладати в чоловіка. Це протиприродно. Просто у неї існує генетична потреба відчувати до чоловіка, майбутнього батька своїх дітей материнські почуття. І чоловіки на цих нереалізованих почуттях прокочуються від однієї зупинки до іншої, "зайці, які їдуть в чужому тролейбусі, поки їх не спіймають на гарячому", - вважає актриса.

Єгорова вважає, що жінка не має нічого вкладати у чоловіка

Натомість, за словами Єгорової, чоловік повинен вирішувати проблеми жінки, а не створювати їй їх.

"А так як основна маса чоловіків вихована в жіночому оточенні, то і взаємини зі світом, по суті, вони будують, як мамині синочки", - заявила вона.

На запитання, чи не боїться вона, вкладаюучи подібні думки в голови інших жінок, розколоти чиїсь родини, Єгорова сказала:

"По-перше, сім'ї вже давно розколоті. Повісити на мене цю провину - це занадто концептуально. Моє завдання полягає в тому, щоб спробувати це змінити".

Сніжана взяла на себе місію змінити усталені принципи стосунків чоловіка й жінки?

"Ми давно живемо в доктрині війни статей. Жінка і чоловік - два воїна, що відстоюють свої позиції... Стінка на стінку. Єдине місце, де вони періодично домовляються про перемир'я, - це ліжко, секс. Це і є ознаки середньовічної свідомості", - зазначила Сніжана.

"Але ми повинні коли-небудь подолати цей бар'єр, тому що в цивілізованих країнах чоловік і жінка давно перетворилися в партнерів для створення третього простору, території дитинства…" - наголосила Єгорова.

Єгорова вважає, що жінка та чоловік воюють між собою... Це багато чого про неї пояснює

Нагадаємо, на початку цього року Мухарський звинувачував Єгорову у дітовбивстві, а вона заявила, що не стане коментувати його божевілля.

Фото з Facebook Єгорової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів