Єгорова розповіла про мутантів, рабинь і сексуальні потреби Мухарського

16 серпня 2016, 11:01

Актриса, телеведуча та багатодітна мама Сніжана Єгорова вважає, що сучасні українські жінки перебувають у стані рабинь, а у деяких сучасних чоловіків чоловічі хіба що статеві ознаки.

До таких зірка, схоже, відносить і свого екса Антіна Мухарського, з котрим вони скандально та гучно розлучилися. На думку Сніжани, його цікавить лише "свіже м'ясо" і задоволення сексуальних потреб.

Своїм баченням ролі жінки та чоловіка вона поділилася з "Viva!".

Єгорова розказала, що думає про сучасних жінок та чоловіків

На думку Єгорової, жінки у суспільстві – це "матриця", адже саме вони закладають основи здорової свідомості в дітях. Тоді як на сучасних чоловіків надії мало.


"А хто їх виховує? Усе ті ж жінки, котрі вийшли зі старих, таких, що, на мій погляд, віджили, але по сей день активні, емоційних програм пострадянського простору. Неповні сім'ї, тоталітарна освіта, відсутність свободи вибору породили в суспільстві алкоголізм, безробіття і той самий чоловічий інфантилізм", - наголосила Сніжана.

"Як можна передавати чоловічий досвід через жіночі мізки? Власне, наші хлопчики перетворилися на мутантів із чоловічими статевими ознаками, але жіночими мізками", - заявила вона.

На думку Єгорової, чоловіки та жінки мусять розрізняти поняття "особисте життя" та "особиста відповідальність". І навіть якщо їхній союз розпадається, лишатися відповідальними батьками спільним дітям.

На думку Сніжани, сучасні чоловіки - мутанти

"Батько трьох моїх молодших дітей уже зруйнував другий свій шлюб, щоби піти від відповідальності за їхнє майбутнє. Він не готовий приділяти їм увагу, водити їх на риболовлю, займатися їхніми дитячими проблемами, елементарно захищати і забезпечувати їхні дитячі потреби. А думає він виключно про задоволення своїх сексуальних потреб", - "проїхалася" по Мухарському зірка.

"Чом би й ні, якщо навкруг повно свіжого м'яса! Чоловіки звикли ставитися до жінок, мов до м'яса на базарі. Адже коли ти купуєш на ринку м'яса, не думаєш, ким воно було ще вчора? Козликом, зайчиком, корівкою на галявині? Ти просто береш його і їси. І завжди ж знаходиться свіжіше м'ясо", - поділилася Сніжана.

Зірка вважає, що Мухарського більше цікавить "свіже м'ясо", ніж власні діти

Із її точки зору, жінка повинна ставати матір'ю тоді, коли вона вже здобула освіту, має соціальний статус, знає собі ціну та свої права. Інакше ж ризикує перетворитися на рабиню.

"У нас жінок тримають у стані рабинь, вони соціально незахищені. І народження дітей – це один із механізмів утримання в стані рабства. Якщо жінка рано вийшла заміж, освіти не здобула – вона безправна істота, з котрою можна робити все, що завгодно. Але при цьому вона ж матір дітей. А які можуть бути діти в безправної істоти? Що вона може їм розказати про свободу вибора", - зазначила актриса.

Нагадаємо, Єгорова вважає, що жінка не повинна нічого вкладати в чоловіка. Натомість це він повинен вирішувати її проблеми.

Фото "Viva!" та з Facebook Єгорової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів