Андрій Данилко: "Євробачення" в Україні – завжди треш

20 грудня 2016, 17:33

Співак та музикант Андрій Данилко вважає "Євробачення" в Україні "трешем" та не в захваті від обраної основної локації пісенного конкурсу, що пройде в Києві в травні.

Артист також розказав, чому змінив на краще своє ставлення до скандальної депутатки Надії Савченко. А історія з забороною СБУ в'їзду в Україну Наташі Корольовій викликала в нього потік матюків.

Про це йшлося у інтерв’ю творця Вєрки Сердючки "Гордону".

Данилка зізнався, що його дивує бурхлива реакція суспільства на оприлюднення декларацій української політичної еліти. Надмірних розкошів особисто він не розуміє, але й не засуджує, якщо в людини "є можливості та заробітки".


"Якщо для "пересічного громадянина – це відкриття", то в них це було і раніше. Я це знав завжди. Смішило, що вони цього не озвучували. Коли політик говорить, що в нього 12 тисяч гривень на місяць зарплатня, і просить, щоби її ще підняли – це дратує і злить. У людей шок? А вони гадали, що в них нічого нема? Що в лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко "одна калина за вікном"? Люди або такі наївні, або я не знаю…", - зазначив Андрій.

Андрія Данилка дивує людська наївність

У відповідь на запитання, як він ставиться до Савченко, Данилко відказав, що вона його спочатку дратувала, і він не міг збагнути, чим.

"А потім зрозумів: дратувала не вона, а ситуація навкруг неї: "Ой, Надя – наш герой, наша берегиня, наступний президент…" Тут же ці медалі… Підняти її на таку вершину… Я ще тоді думав, що пройде кілька місяців – і вона полетить із цієї вершини вниз, і це буде досить боляче. Напевно, як людина сильна, вона це розуміла і була до цього готова", - поділився артист.

У емоційному потоці заяв Надії Савченко Данилко "завжди знаходив зерна абсолютно нормальних текстів", хоча й не з усім він згоден. На його думку, Савченко свої скандальні витівки сама аналізувала і себе коригувала.

"Будь-яка людина, котру обговорює весь світ, рано чи пізно потрапляє в таку ситуацію, а потім розуміє: "Боже, я поводилася, мов дурепа!" Але зараз я бачу, що вона говорить багато нормальних речей, і в мене змінилося до неї ставлення", - додав він.

Андрій вважає, що Надія Савченко говорить багато нормальних речей

Новину про те, що СБУ заборонила в'їзд в Україну Наташі Корольовій, Данилко прокоментував нецензурними словами.

"Коли мені хтось подзвонив із цього питання, від мене йшли матюки. Дарма Наташа взагалі оголосила цей концерт. Звісно, вона любить цю країну, у неї тут родичі, друзі. Я за неї, добре знайомий із нею. Але не можна давати привід цим… не можу сказати "людям"… це блохи! Ім. треба нагнітати, вигадувати подібні ситуації, щоби була агресія. Врятувати може лише іронія та доброта", - наголосив він.

"Я не розумію… Хай вона проведе цей концерт! Будьте розумніші й добріші! Питаю: "В чому загроза Наташі Корольової?" В тому, що вона співає про жовту валізку? Так не про ядерну ж. Єдина її помилка, що вона погодилася на проведення цього концерту зараз, коли це зайвий раз використають у такому негативі та з таким дебільним текстом… Наташо, ти нічого поганого не зробиш, але так перекрутять, що сама повіриш, що вбивця і зрадник", - сказав Андрій.

Що стосується "Євробачення", котре в травні 2017-го прийматиме Київ, то Данилко боїться, щоби воно не стало ганьбою. І йому не до вподоби основна локація майбутнього дійства. Артист волів би, щоби все відбувалося не в МВЦ, а десь у центрі, наприклад, у Палаці спорту, який "не такий уже й розвалений".

Артист боїться, що Україна зганьбиться з "Євробаченням"

"Узагалі, "Євробачення" у нас - це завжди треш. Хочу, щоб цього разу проведення конкурсу не стало ганьбою. Думаю, цього не буде, але можна ж провести і краще. А якщо ви розумієте, що в державі такі проблеми, то маєте право від нього відмовитися, проведуть в іншій європейській країні, нічого страшного. Але якщо беретеся, будьте ласкаві, увімкніться - люди, які приїдуть сюди, повинні відпочивати, веселитися і не відчувати дискомфорту", - підсумував він.

Також Данилко розповів продовження історії з побиттям, жертвою якого влітку стала "мама Сердючки" Інна Білоконь.

"Якби це сталося з невідомою людиною, ніхто б не помітив. Побилися й побилися. А тут іще й роздмухали… Інна мені висилала селфі з синцем, ми реготали. Звісно, розуміли, що в цьому нічого смішного нема, але намагалися на цю тему якось іронізувати, щоби швидше все скінчилося. Це вже сталося, і ти ніяк цього змінити не можеш, чого сидіти і плакати?", - зазначив Андрій.

"Як я дізнався потім, ці люди перепрошували, "Жигулі" хотіли подарувати. Я сказав Інні: "Дурепа, чому не взяла? Була б із фінгалом, але зате на "Жигулях", - пожартував Данилко.
Нагадаємо, нещодавно він показав старий знімок, на якому мацає свою партнерку по сцені за зад.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів