Седокова розповіла про свою внутрішню "Аню в треніках"

12 липня 2018, 10:50

Виявляється, у співачці Анні Седоковій уживаються одразу дві Ані, одна - яскрава й сексапільна, в друга - вразлива і "в треніках".

Про цей "симбіоз" артистка розказала в своєму Instagram.

"Я люблю свою стрічку, коли виходить кліп. Стільки красивих глянцевих фото й інша я. З'являється дівчина в активному макіяжу, сексуальній білизні та, як багатьом здається, порочними думками", - написала Седокова.

Одна Седокова - дві Ані

"Її образи такі яскраві, що вони затьмарюють тисячі домашніх відео з дітьми та собаками. Про них уже не згадують. Її обговорюють, засуджують, хочуть і ненавидять. Адже вона робить ті вчинки, на які ніколи би не заважилася та, домашня Аня, в треніках і з чашкою гарячої кави вранці. Тій Ані робили багато разів боляче, Ані в чорному блискучому боді - ніколи. Хтось скаже, що дивно все це, але для мене це життя", - зізналася зірка.


"Ані в треніках" багато разів завдавали болю

Як додала Седокова, дві Ані співіснують уже 15 років та лише тепер навчилися отримувати задоволення одна від одної.

Нагадаємо, нещодавно співачка зізналася, що їй бракує красивих залицянь чоловіків, адже самі жінки їх розпестили своєю надмірною ініціативністю.

Седокова вирішила розказати про свої "роздвоєння"

Як відомо, сама Аня двічі була заміжня і має трьох дітей: дочок Аліну й Моніку та сина Гектора. За молодшу дівчинку зірка судилася зі своїм ексом, Максимом Чернявським, але вони буцімто досягли домовленості й поділили опіку над Моною 50 на 50.

Фото з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів