Солістка Kazka Заріцька оголосила, що є квір-людиною

Неділя, 11 липня 2021, 10:30

Співачка Олександра Заріцька повідомила, що не належить до гетеросексуальних/цисгендерних людей, а є "квіром".

Заяву щодо своєї гендерної ідентичності солістка гурту Kazka зробила в розмові зі "Світським життям".

"Я належу до тих людей, які підтримують прайди та усі меншинства й квір-людей. Я сама себе вважаю квіром", - сказала 28-річна Саша.

"Узагалі, квір-люди - люди, які трішки нестандартні в усіх обсягах нашої культури. Тому, це така тендітна частина нашого суспільства, яку треба берегти й за яку треба стояти та битися, якщо треба", - додала співачка.

 
Саша - квір-людина
фото з instagram kazka 

Як відомо, слово "квір" позначає людей, що мають відмінну від гетеросексуальної орієнтацію, тих, хто не ідентифікує себе з конкретною статтю чи сексуальністю. 

Коментуючи нещодавній камінг-аут свого друга Melovin, Заріцька підтвердила, що знала про його нетрадиційну орієнтацію.

"Звичайно, я знала про це, його бісексуальність, і я знала, що він зробить такий крок. Я пам’ятаю, він думав, як це зробити. І саме без слів, як ми усі бачили. Я знаю, що багато людей все життя не можуть розповісти батькам, нікому. Melovin - дуже сміливий чоловік. Чи більше таких сміливих людей, тим швидше ми покажемо, що це нормально", – наголосила вона.

Нагадаємо, на підтримку Melovin публічно виступила співачка Злата Огнєвіч. У коментарях же до резонансного допису артиста в Instagram лишив схвальний коментар Філіп Кіркоров.

 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Була знищена всередині": солістка Kazka розповіла про цькування та запустила флешмоб


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів