"47 день пекла і 3652 мого раю": Мішина зворушливо привітала сина з 10-річчям

11 квітня 2022, 14:31

11-го квітня - особлива дата для актриси Ксенії Мішиної, адже саме цього дня вона народила свого сина Платона.

У 47-й день війни хлопцю виповнилося 10 років, і мама зворушливо привітала його у своєму Instagram.

"Сьогодні 47 день нашого спільного пекла та 3652 день мого особистого раю. Сьогодні 10 років моєму синові Платону і сьогодні, у 47 день війни, я особливо гостро відчуваю те важливе, що маємо. Досі маємо. Наше життя", - зазначила Ксенія.

"Його життя - це те, що весь цей час тримає мене на плаву. Щоразу, коли мене захльостує ненависть чи відчай, біль чи боротьба, я дивлюся на нього, і моє серце сповнюється ніжністю та надією. Світло цієї надії дуже мале, але я знаю, що якщо концентруватися на ньому, воно буде дедалі більше. Це я хочу побажати своєму синові", - написала Мішина.


 
Колись Мішина розказувала моторошну історію, як на 7-му місяці вагітності тікала від чоловіка, який є батьком Платона

"Сину, з першої секунди твого життя я відчула твою чоловічу енергію, кожен день у твоїм житті ти проявляв це. Твій чудовий, сильний характер. Я бажаю тобі жити в такому світі, в якому ти зможеш проявляти характер щодня, перемагаючи себе. Перемагаючи лінощі, хитрість, невігластво, нудьгу чи зневіру.

Я бажаю тобі світу, в якому нікому не треба буде воювати, бо всі будуть захоплені ідеєю створювати і примножувати щастя та свободу! Сину, я бажаю тобі і кожній дитині в цьому світі мати право голосу, мати почуття власної гідності з права народження, мати світло в душі та людяність.⠀

 

Я вірю, що ви, "нові люди", зможете бути кращими, зможете трансформувати той біль, який жив у наших серцях і передавався з покоління в покоління, щоб створити з нього ЛЮБОВ! Сьогодні я розумію, що єдина цінність у житті - це і є життя, і я знаю, що твоє серце вже зараз живе з цим законом!", - наголосила Ксенія.

 
Син - найважливіший чоловік у житті Ксенії

Нагадаємо, у липні минулого року Мішина розірвала стосунки з Олександром Еллертом, почуття до якого ще не минули.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Це означало б перемогу ворога": Мішина закликала не припиняти мріяти

"Народжуєте сором та дурість": Мішина дорікнула українкам за чвари в мережі

Еллерт про цивільний шлюб із Мішиною та надію на возз'єднання: У нас в обох є почуття одне до одного

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів