Вінницька розповіла, чому вирішила залишитися в Київській області та кому "носить снаряди"

5 травня 2022, 10:51

Співачка і телеведуча Альона Вінницька зізналася, що під час війни вирішила залишитися в своєму будинку під Києвом, оскільки її мама, яка має проблеми зі здоров'ям, могла би не витримати важкої дороги.

Чим вони з нею займаються зараз, і про службу в територіальній обороні її чоловіка, Олексія Большого артистка розказала "Зірковому шляху".

Як пригадала Альона, коли вранці 24-го лютого мама збудила її страшною звісткою, що почалася війна, вона спершу не повірила і продовжила спати. Лише через кілька годин, побачивши новини по телевізору та почувши вибухи, вона усвідомила страшну реальність. До її оселі стали приїжджати друзі з дітьми.

 
Альона вирішила нікуди не їхати, щоби не наражати на небезпеку свою матусю
фото з instagram вінницької

"Дуже боялися люди в Києві знаходитись. Потім, коли вже багато людей стало виїжджати, ми почали думати, може й нам кудись поїхати. Але мама сказала, що нікуди не поїде. Тим більше, що вона зі здоров’ям у зоні ризику, і мені просто страшно було її кудись везти", - розказала Вінницька.

"Всі наші, хто виїжджав, нам дзвонили, казали, що жахлива дорога, дуже важко і тяжко на кордоні, люди по 10-17 годин стояли. Деякі чоловіки, які проводжали своїх жінок, рідних, втрачали свідомість від самої дороги. Я просто собі уявила, як я зі своєю мамою, ще не вистачало мені втратити свою маму, не дай Боже. Це, по-перше. По-друге, я ніколи не хотіла бути біженкою. Мені здається, що це дуже страшно. Якщо б в мене була така можливість, якщо б я точно знала, куди я їду, якийсь пункт був у мене, але в мене такої можливості не було", - пояснила вона.

Зі слів Альони, вона має друзів у Європі, до яких могла би поїхати. Проте в Україні залишаються чоловіки, яким потрібна допомога.

 
Чоловік Вінницької, Олексій Большой, у теробороні під Києвом

"Ми вирішили залишитися, тому що чоловік прийняв таке рішення, що він буде захищати країну, а хтось повинен бути поруч. І це не тільки мій чоловік, це чоловіки, мої друзі, всі вони переїхали до нас. Це ціла купа ТРОшників, яких треба годувати, носити їм снаряди, як то кажуть. Тому нам з мамою є, що робити", - поділилася вона.

"Звичайно, я не можу сказати, що, якщо щось таке станеться зовсім жахливе для мене, для нашої сім’ї, то звичайно ми будемо кудись їхати. Але поки що залишаємось", - додала зірка.

Нагадаємо, Олексій "POSITIFF" Завгородній різко засудив чоловіків, котрі під час війни потікали за кордон.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Сиділа на антидепресантах: екс-"ВІА Гра" Вінницька розказала, як опинилася у психлікарні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів