Бєдняков звернувся до Івлєєвої й побажав майбутній дитині Тодоренко ніколи не чути вибухів 

6 травня 2022, 18:35

Телеведучий Андрій Бєдняков розповів про відносини між ним та ексколегою по шоу "Орел и Решка" російською блогеркою Настею Івлєєвою.

За словами ведучого, вони ніколи не були друзями, однак добре товаришували.

"Я знав іншу Івлєєву", – сказав він у розмові із Славою Дьоміним, пояснюючи, що в різні періоди їхнього спілкування блогерка відкривалася із різних сторін.

На запитання інтерв'юера, що б Андрій хотів сказати Насті, Бєдняков відповів:

"Чому не пишеш? Чому не написала жодного разу?" – коротко сказав він.

 
У своїх соцмережах Андрій влаштовує аукціони. Ведучий виставляє на продаж футболки відомих футболістів, а профіт передає на ЗСУ
фото instagram Андрія Бєднякова

Не оминули в інтерв’ю ще одну колегу ведучого по "Орлу и Решке" Регіну Тодоренко. Їй Бєдняков, який нещодавно втратив маму через окупацію Маріуполя, теж сказав кілька слів.

"Хочу побажати здоров’я її сім’ї, її новонародженій дитині (незабаром Тодоренко має народити другу дитину – ред.). Нехай ця дитина ніколи не чує сирен та вибухів", – сказав Бєдняков.

 
скріншот з відео

Крім обговорення колишніх колег Бєднякова, в інтерв’ю зачепили тему "хороших росіян". У такому контексті Слава Дьомін згадав нещодавній заклик Анатолія Анатоліча не вестися на "ліберальну" позицію Собчак.

Бєднякова ж Дьомін запитав, кого він вважає більшим "проукраїнцем" – Максима Галкіна, який неодноразово закликав зупинити війну, чи Собчак, яка висвітлює "чесні новини".

"Галкін. Я в шоці від того, що він висловив свою позицію. Так прямо сказав свою позицію", – відповів Андрій, і додав, що нема значення, коли він це зробив, головне, що відверто та однозначно.

Нагадаємо, нещодавно Бєдняков відреагував на заборону в’їзду до росії на 50 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Він втратив усе": Єфросиніна розказала про розмову з Галкіним та прирівняла Собчак до посібників війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів