"Він втратив усе": Єфросиніна розказала про розмову з Галкіним та прирівняла Собчак до посібників війни

30 квітня 2022, 11:50

Телеведуча Марія Єфросиніна зізналася, що мала розмову з російським гумористом Максимом Галкіним, який, з її слів, утратив все, щоби зберегти власне сумління.

А от російську колегу Ксенію Собчак Маша прирівняла до посібників війни за її нейтралітет. І заявила, що, на відміну від Олі Полякової, не стала б давати їй інтерв’ю.

Про це телеведуча розказала у програмі "Гроші".

"Максим (Галкін) дзвонив мені у перші дні війни, але я тоді не змогла відповісти. Я дуже боялася почути щось на кшталт: "Ну як ви там? Тримайтеся". Але звернення Максима стали для мене сигналом, що, виявляється, можна висловлюватися, і вижити, і вивезти дітей. Можна! Виходить, це питання лише внутрішнього вибору", - розказала Єфросиніна.

Але нещодавно вона все ж таки поспілкувалася з Галкіним.

"Він втратив усе. Він не давав мені права розголошувати подробиці, але скажу так: замку (у селищі Грязь під Москвою - ред..) вже немає. Все забрано, готується кримінальна справа, його за повною програмою викреслюють, очорнюють у пресі. Із ним відбувається все те, чого бояться артисти в Росії. Його немає і не буде, а якщо буде, то його ім'я буде назавжди полите лайном. Поки буде ця влада", - наголосила Маша.

 
Маша також розказала, що статистика в Instagram показує, що росіяни дивляться її відео досі, але ніяк не реагують. "Хай бачать, які ми сильні", - заявила телеведуча

"Він мені сказав чудову фразу: "Та ти розумієш, що я якраз вважаю, що те, що я роблю – це нормально! Це природна реакція на те, що відбувається в Україні. Але виходить, що я біла ворона, тому що всі інші мовчать". Людина зробила свій вибір – втратити все, але залишити власне сумління", – поділилася подробицями розмови Єфросиніна.

Також Марія відповіла на запитання, чи дала б вона інтерв’ю Ксенії Собчак.

"Ні. Я б дала Собчак інтерв'ю до 28 лютого, коли її висловлювання були чіткі, а вона відображала реальну картину, а потім людинка стала і вашим, і нашим. А потім риторика ця "Азов, нацисти"...", - обурилася Єфросиніна.

 
До війни Маша поважала Собчак і стежила за її професійною діяльністю

"Вважаю, якщо ти називаєш себе журналістом і бачиш, що ґвалтують дітей, спалюють цілими містами населення, що в Маріуполі 500 тисяч людей віддано геноциду, що братські могили по 300 метрів, і все одно дотримуєшся цього нейтралітету: "Я як журналіст хочу показати обидві сторони. ." Це в перекладі бидляцькою мовою те ж саме, що каже вся глибинка Росії: "Все не так однозначно", - заявила Маша.

"Ось ці люди, які кажуть, що все не так однозначно, навіть вкладаючи в журналістські терміни, - для мене посібники війни. Я не піду давати їй інтерв'ю", - наголосила Єфросиніна.

Нагадаємо, раніше Марія уже висловлювалася стосовно Собчак і казала, що в усьому винна неймовірна любов Ксюші до грошей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Галкін обурився брехні росіян та засудив обстріл будинку в Одесі. ВІДЕО

"Ми є свідками величезної людської трагедії": Галкін пообіцяв віддати українцям частину грошей з концертів в Ізраїлі

Полякова пояснила, навіщо дала інтерв'ю Собчак, та розказала про перехід на українську

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів