"Вони здохнуть у тих речах": Білик розповіла про мародерство росіян у їхніх із Кричевським будинках

13 травня 2022, 10:25

Співачка Ірина Білик, яка разом із сином виїхала зі свого будинку в Березівці в перший день війни, із жахом дізнавалася з місцевого чату, що відбувалося після приходу російських окупантів - убивства та мародерство.

Виявляється, одним із сусідів Іри, чию оселю так само розграбували, є співак Гарік Кричевський. На щастя, виконавець на той момент іще не встиг заїхати в свій новенький дім.

Про це Білик розказала "Зірковому шляху".

 
Російські окупанти жили в будинку Білик майже місяць
фото з instagram білик

"Мої друзі, всі 50 чоловік, хто там був у будинках, їх вивели, і вони ішли з білими прапорами хто куди... Стріляли, дуже багато трупів у мене біля будинку. Це якраз напрямок Стоянки, до Житомира... Я живу посередині дороги до Житомира, якраз де поворот, де вони виїжджали і це все крошили. Жодного магазину не залишилося, школи - все-все сплюндровано", - поділилася виконавиця.

"Те, що я побачила в себе в будинку. Все перевернуто.... От нащо було брати шафу і просто відривати її від стіни? Кидати це все на підлогу? Я не знаю, там просто каша", - зізналася вона.

Зі слів Ірини, в будинках більше нема вікон.

"Гарік Кричевський, мій сусід, повинен був бути моїм сусідом через тиждень, в'їхати в будинок свій. Але в нього все - телевізори ті, що він повісив - усе забрали, зняли, побили. Гаріку Кричевському пощастило, так можна сказати, що в нього не було ще речей у будинку. В мене було дуже багато костюмів, концертне взуття - і вони, ви знаєте, не взяли блискучі мої шубки, не взяли блискучі черевички. Думаю, напевне, не носять їхні жінки такого карнавалу", - зазначила артистка.

 
Концертні вбрання артистки росіяни чомусь не стали відсилати своїм жінкам в умовний Рубцовськ

Білик припускає, що в її будинку в росіян був штаб, адже саме там вони сиділи до останнього.

"Вони там гуляли, вони відривалися, і це, мабуть, було найкраще в їхньому житті - сидіти і гуляти в наших будинках. Але те, що вони залишили після себе, то, звичайно... Невже вони там і срали, і їли? Це все так і було. І те, що вони забрали з собою мої речі, апаратуру, то мої друзі кажуть: "Іро, вони здохнуть в тих речах. Хто надягне на себе - той помре." Я буду так сподіватися", - наголосила вона.

"Світ повинен знати, як над нами познущалися ці покидьки. Рашисти. Я інакше їх тепер не називаю. Ніякі не військові. Це просто рашисти, вбивці, кати - тільки так", - сказала співачка.

За весь цей час жоден із людей у росії, з ким Ірина працювала до війни, не зателефонував і не написав їй, не запитав, що з нею та її дитиною.

"Російські виконавці, які підтримують війну або замовчують її, вони є співучасниками масового вбивства, геноциду українського народу. Вони - такі ж убивці і кати, як ті, що знущалися над дітьми в Бучі", - підкреслила Ірина.

 
Жоден зі знайомих артистки у росії навіть не поцікавився, що з нею

Артистка висловила подяку ЗСУ, волонтерам та всім українцям, котрі в цей тяжкий момент допомагають одне одному. Неймовірне захоплення викликають у зірки її колеги, котрі стали до зброї, щоби захищати Україну - зокрема Тарас Тополя та Дмитро Дікусар, із яким її свого часу пов'язували романтичні стосунки.

"Я відразу заплакала, я подумала: "Господи, як він - з автоматом буде?" Це для мене - справжні наші герої", - зізналася вона.

Нагадаємо, ексчоловікові Білик, Аслану Ахмадову довелося виїхати з росії з міркувань безпеки. Фотографа попередили, що те, що він намагається говорити правду про війну, може мати для нього погані наслідки.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Білик звернулася до рашистів: Ваша країна вже гниє зсередини

"Загадили і пограбували": Скрипка показав, що російські окупанти залишили після себе на його дачі

"Подавіться вкраденим": Заріцька повернулася в свій дім, де побували окупанти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів