"Сідай на танк, тебе підвезуть свої": Лазарєва розказала, як сприймає негатив від українців

6 червня 2022, 13:00

Росіяська акторка Тетяна Лазарєва зізналася, що їй дуже прикро, коли вона відчуває на собі негативне ставлення українців, адже ворог і в неї, і в нас спільний.

Про "національну ідею" росіян і те, чи збирається вона повертатися на батьківщину, зірка говорила в інтерв'ю "А поговорить?".

Зі слів Тетяни, яка перебуває в Іспанії, вона з кожним днем спостерігає дедалі більше "розщеплення" між росіянами та українцями. Актриса не була до такого готова.

 
Лазарєва вже зверталася до українців із закликом не проклинати всіх росіян
фото з instagram лазарєвої

"Є, безумовно, внутрішня ця образа, що ну як же так, "ну нас-то за що?". Санкції ці ж самі, в мене в Києві одразу ж відрубили картки та сімку, коли я там іще була, і мені було так образливо жахливо. І коли я там іще була, в магазині там один мужик і тітка ще одна, в різний час, було два випадки, коли мені сказали: "Що ти тут робиш, їдь, сідай на танк, тебе підвезуть свої", - поділилася Лазарєва.

"Я якась ідеалістка, я думала, що ми тут... Ми всі поїхали, тобто росіяни поїхали з росії теж не зі своєї волі, це біженці від режиму путіна... В принципі до них жодних претензій бути не може, гадала я. Ми страждаємо від одного й того ж режиму, і білоруси умовно ще. Але все-таки зараз настільки сильна емоційна напруга в українців, що з цими емоціями складно боротися, і було б іще навіщо - емоції повинні мати якийсь вихід. Тому тут, звісно, таке і є", - додала вона.

На думку Лазарєвої, пропаганда "на п'ятірочку" впоралася з формуванням національної ідеї росіян.

 
Тетяна поміркувала про міць пропаганди в росії

"Ми вас ще всіх переможемо, недотепи, піндоси, та ви взагалі там всі помрете скоро, а ми... - ось вона, національна ідея. Все, більше ніяк не об'єднати цих людей, або проти ворога якогось - причому, на відміну від українців, у них-то реальний ворог, у них реально на їхні села напав ворог, топче і не лише, це реальний ворог - а в нас-то ворог гіпотетичний, на нас ніхто не нападав, ніхто не топче. А вірити у вигаданого ворога якось складно. Ідея так-собі. Національна. Що об'єднує країну? Пробували ненавидіти геїв: ролики якісь, усе заборонити. Але щось російський народ якось так - "нецікаво, ще нам щось запропонуйте".Ну от і запропонували. І всі об'єдналися. Це ж так чудово", - саркастично зауважила зірка.

"Я вважаю, що звичайних людей важко звинувачувати, тому що машина пропаганди - ну це просто... Була б я я зовсім тварюкою цинічною, я би ними захоплювалася, як вони це роблять, як вони це зробили. Як вони поступово, потихесеньку привчили людей до того, щоби не думати, не обурюватися і жити ніби вони справді живуть... Як це все перевернути, що Україна на нас напала, що це не ми стріляємо, у людей реально що в головах, що це українці самі себе підривають, самі підривають свої міста, самі вбивають себе... А наша армія як завжди, вона рятує, допомагає, рятує, це ж виконання інтернаціонального обов'язку в Афганістані називалося, в Чехословаччині це теж називалося якимось звільненням або порятунком, всюди щоразу це спецоперація з допомоги, ніколи це не було війною", - підкреслила вона.

 
Національна ідея росіян - це ненависть до "ворога", вважає актриса

Лазарєва вважає, що колективна відповідальність за війну проти України лежить на всіх росіянах, навіть тих, хто проти режиму путіна. Самій акторці соромно за те, що не наважувалася вести більш активну опозиційну діяльність.

"Я не збираюся повертатися до росії найближчим часом. Але я також розумію, що це ненормально. І що так бути не має. І що я ніякий не ворог народу. Все це я проходила вже, всі ці історичні... котрі чомусь забулися нашим керівництвом. Всі ці історичні паралелі я пам'ятаю. Ворог народу, син ворога народу, укриватель ворога народу - це все було, я все це пам'ятаю. Так, я прекрасно розумію, що зараз у росії буде так найближчим часом", - сказала вона.

Нагадаємо, 24-го лютого Тетяна перебувала у Києві.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Придумали перший айфон та динозаврів": Лазарєва висміяла росіян за розповсюдження фейкових історичних фактів та новин

Фандера заявила, що її допис із українським прапором невірно витлумачили

"Жодних сумнівів не було": Фагот пояснив, чому пішов воювати, і чому Гребенщиков - "бородате гівно"

Гламурна Онопка у Каннах потусила з росіянкою, яка "патріотично" краяла торбинки Chanel

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів