"Усе пішло в п*зду": Приходько розказала, на які кошти живе її сім'я, і що вона думає про Тимошенко і Порошенка

10 серпня 2022, 10:50

Співачка Анастасія Приходько розказала, до якої країни виїжджала під час війни та чому повернулася. Зірка не приховує, що зараз її родина перебуває у скрутному фінансовому становищі, та називає себе "утриманкою".

А ще в розмові з Аліною Доротюк Настя зізналася, чи шкодує про своє політичне минуле, і дала невтішний прогноз щодо політичного майбутнього Юлії Тимошенко, Петра Порошенка та Олега Ляшка.

Як наголосила артистка, вона досі не отримала гроші, які відсудила за скандальний передвиборчий ролик Порошенка.

 
Приходько пригадала своє політичне минуле
фото з instagram

"Петро Олексійович, 260 тисяч гривень, до речі, пам'ятаємо!", - звернулася вона до експрезидента.

Своє членство в партії Тимошенко Анастасія вважає дуже великим та корисним досвідом. Вона пожартувала, що колись напише про це книгу, а ще висловилася щодо наступних парламентських виборів.

"Уся біда в тому, що дуже багато політиків не можуть зрозуміти, що їх час уже вичерпано. Ну не вірять люди, не вірять уже. Бо був досвід. Бо всі були вже на місцях - і прем'єрами, і президентами, і балотувалися, і депутатами, не було в парламенті, були в парламенті. Але це на кшталт... Порошенко, Тимошенко, Ляшко - в них просто був свій час, який, може, вони неправильно використали в плані свого бачення щодо України", - зазначила Приходько.

"Тобто люди напевно вже бачать, ну, ви скільки вже були? Люди хочуть нових. Нових, сильних, потужних. А вони ще залишилися в тому часі. І тому зараз покоління, яке вже - навіть не я - а років 25-20, вони не розуміють, а нащо то. Якийсь старий хлопець бігає, фоткається, нащо воно. Хочеться молодого, нового. Напевно, так. І тому я не знаю, як пройдуть ці парламентські вибори, але я думаю, що половина з цих партій не зайдуть", - припустила вона.

 
Для Юлії Володимирівни від колишньої членкині її партії є невтішні новини

Настя попередила, що в неї є "багато питань" до багатьох колег, як тих, які виїхали за кордон, так і тих, які перебувають в Україні. Але з'ясовувати їх та називати конкретні імена настане час, коли закінчиться війна. Але Потапа вона не згадати не змогла.

"У мене давня "любов" із Потапом, я його не люблю, я його штрикаю і буду штрикати, тому що він мене бісить своєю поведінкою. Я його штрикала ще на початку війни в 2014-му році", - сказала артистка.

На думку Приходько, неправильно забороняти виїзд за кордон усім чоловікам, адже дехто справді може бути там корисніший, ніж на фронті.

"Не всім воювати, я це завжди казала. Якщо всі підуть на фронт, то ми можемо все втратити - культурну спадщину, поетів, композиторів, митців, художників. Кожен має бути на своєму місці", - наголосила вона.

Чоловік самої Анастасії виїжджав разом із нею та дітьми за кордон. Як відомо, пара має двох спільних синів, а також Олександр, вочевидь, удочерив співаччину доньку Нану, відтак має статус багатодітного тата.

"Ми виїхали, коли було три ракети на Львів випущено, і коли це побачили мої діти. Вони дуже перелякалися, бо вони почули ці потужні вибухи... Малий почав труситися і плакати. Ми почали йому пояснювати, що це типу наші там навчаються і все таке інше, але я побачила, що треба їм змінити цю атмосферу", - пояснила зірка.

 
Анастасія з родиною трохи побула в Італії, а потім повернулася

Її сім'я пробула два тижні в подруги в Італії, але наприкінці квітня повернулася до України.

"Це такий біль, коли твоя країна страждає, а ти начебто її покинув. І це відчуття, яке мене гризло, я розумію, що тут у мене діти, але я хочу додому. Ми не займалися ніякими документами, ніяким цим, щоби там отримати якісь гроші", - запевнила Приходько.

На момент, коли почалася війна, Настя та Олександр мали заощадження, які довелося використати не так, як планувалося.

"Було дуже багато заплановано, що ми хотіли зробити. Наприклад, ми хотіли зробити гараж. Ми хотіли закрити терасу. Ми хотіли знімати відео. Блін, ну все було, але все пішло в п*зду... Чоловік заробляє, але десь 70% його бізнесу пішло помножено на нуль, і зараз я безробітня взагалі і тепер я утриманка. Я не працюю, це мене дуже гризе, тому що я завжди любила якісь копієчки, які я заробляю, витрачати на те, що я хочу, а я не та людина, яка може просити", - поділилася вона.

Нагадаємо, раніше зірка зізнавалася, що не знає, як зараз може заробляти в Україні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Плювок в мою сторону": Приходько про дружбу з Гагаріною, псевдопатріотів та конфлікт із Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів