Зеленська розповіла, чому любить мити посуд, про своє "розлучення" з соцмережами та конкуренцію дітей за увагу тата

30 червня 2023, 11:40

Перша леді Олена Зеленська зізналася, що мріє сісти за кермо, увімкнути музику і їхати в авті кудись у красиве місце на самоті. Саме це означатиме для неї, що все, війна закінчилася, можна видихнути.

А поки вона сумлінно виконує свою роль дружини президента країни і матері двох дітей, і відшукує свої способи триматися та знаходити сили щодня вставати з ліжка.

У подкасті Простими словами Зеленська зізналася, чому іноді любить мити посуд, як часто займається фізичними вправами та розказала про спілкування дочки й сина з татом.

Прибирання та миття посуду - не ті заняття, за якими можна уявити першу леді. Однак саме вони іноді допомагають їй навести лад у думках.


"Це не те, що це моя постійна активність. На щастя, є кому мені в цьому допомогти. Але іноді потрібно просто розібрати свої лахи. Якісь папірці поскладати, щось повикидати, узяти ту купку книжок, яка постійно лежить у тебе біля ліжка та дати їм раду. Щось я ще буду читати, щось треба поставити на полицю. Завжди є щось, що в тебе накопичується", - поділилася Зеленська.

"Я вірю в те, що мотлох, що навколо нас, він робить мотлох нам у голові. Для того, щоб свою голову поприбирати, я спочатку прибираю навкруги", - додада вона.

 
Зеленська також зізналася, що триматися їй допомагають наші мужні люди, зокрема, працівники ДСНС, які важко працюють щодня, свідомо ризикуючи своїм життям

"А ще мене заспокоює миття посуду. Знову скажу, що це не моє постійне завдання. Є посудомийна машина, я не маю це робити кожного дня. Можливо, якби мала, як раніше, мене б це не так тішило. Коли, знаєте, тільки помив, а знову гора тарілок. Але іноді ти станеш, миєш посуд, це така медитативна штука, тепла вода", - зізналася Олена.

"І ще одна класна річ, що в цей момент у тебе руки мокрі й ти не можеш тримати телефон. Це такі унікальні моменти в нашому житті зараз, коли нарешті не можеш просто взяти в руки [телефон]. Це дійсно погана звичка.

Я хочу якось зробити собі такі дні без телефону. Не знаю, як це зробити, але ти його постійно тримаєш у руках і постійно дивишся туди. Навіть якщо там нічого немає, ти починаєш там щось шукати. І починаються новини, починається все те, від чого легше тобі не стає", - зауважила перша леді.

 
Зеленська також розповіла, що якоїсь миті вирішили "розлучитися" з соцмережами. Тепер вона лише пише чи затверджує пости на своїх сторінках.
"Я тільки пишу й не читаю. Тобто я затверджую або пишу пости, вони виходять, а в моїх гаджетах соціальних мереж узагалі немає. Коли мені потрібно щось дізнатися, то я прошу, щоб мені зробили скриншоти або переслали якісь матеріали", - розповіла Олена

Коли Зеленська була вагітна сином, у її житті кілька місяців мала місце йога.

"Це для мене довго. Потім робила ще якісь заскоки після цього. Але насправді просто є фізкультура, спорт кожного дня. Якісь нескладні вправи. Просто, щоб прокинутись, я маю для себе виділити десь годину, щоб фізично бути в формі. Дійсно це голову ставить на місце. Коли в мене такої можливості немає, коли, наприклад, якийсь виїзд і складний графік, я відчуваю, що мені це потрібно. Мені потрібно рухатися, щось робити з цим", - зізналася перша леді.

Також Зеленська розповіла про те, як вона і діти знаходять можливість бачитися з президентом, який живе в офісі.

"Я маю можливість його бачити в офісі, сьогодні ми навіть разом обідали. Тобто якщо графік дозволяє. Ми можемо й наші графіки якось порухати так, щоби ми могли разом пообідати, іноді це робимо. І сьогодні саме той день, коли нам це вдалося. Тоді ми можемо там потеревенити, посидіти вдвох. Але це такий, знаєте, швидкий обід: 15–20 хвилин і побігли. Але однаково ми бачимо одне одного.

Так, він живе в офісі, я живу з дітьми. Намагаємося іноді зустрічатися всі разом. Є труднощі з цим, але все-таки ми робимо ці спроби, не щотижня, але іноді буває. Він завжди був дуже заклопотаний, зайнятий і не було періодів у нашому житті, щоб я могла сказати, що цього місяця ми не розлучалися жодного разу", - зауважила Олена.

 
Нещодавно Зеленські були разом на відкритті Книжкового арсеналу

"Родина однаково живе, просто ми якось склали цей пазл, він тепер складніший. Тобто це не просто, коли є одне місце, де всі збираються й усі там спілкуються. Ми якось спілкуємося у складнішій системі", - додала перша леді.

"Тобто донька з ним сама може зв'язуватися й через відеозвʼязок, і телефон, іноді зайти до нього, якщо можна, на роботу. Син також. А іноді ми разом. Просто складніша схема. Дійсно, нам фізично не вистачає одне одного, щоб посидіти, поговорити стільки, скільки ми хочемо.

І вже коли він з'являється в полі досяжності дітей, то вони його "беруть у полон", там є конкуренція, хто перший і що розповідає, вони одне на одного ображаються, що "я почав розповідати, що ти лізеш, дай я з татом поговорю". [сміється] Але потім це закінчується, усі бігають, боротьба серед хлопців, нормальні сімейні години, коли всі розважаються. Які вдається відвойовувати", - розповіла дружина президента.

 

Також Зеленську запитали, чи досі у них в родині є дві собаки, кіт, папуга та хом'як.

"На жаль, не весь перелік із нами. Тому що в нас було дві собаки, одна з них (її звали Нора, це була біла швейцарська вівчарка, їй було вже 14 років) два місяці тому від нас пішла. Для нас це була сумна подія, тому що ми пройшли кілька тижнів лікування з нею, важкого, але вже були такі хвороби, яким не можна було завадити, тож ми мали ухвалити це складне рішення, коли її відпустити. Звісно, діти це сприйняли складно. Син досі багато про неї говорить.

Усі інші нормально. Живі. Мені здається, здорові, слава Богу. Вони всі в нас є, так, ми піклуємося про них", - зазначила Олена.

 

Наприкінці розмови перша леді розказала, що вона мріє зробити після закінчення війни:

"Я про це колись розповідала, але, чесно, дуже хочу це зробити. Просто дуже хочеться. Це буде означати, що все, я можу видихнути. Я дуже люблю бути за кермом, але вже довгий час я не можу собі цього дозволити. І особливо бути за кермом на одинці із собою, щоби ніхто поруч із тобою не сидів.

Увімкнути музику, яку я хочу слухати. Будь-яку. І поїхати кудись, щоби мені не потрібно було стежити за часом. Я не знаю, я собі уявляю якесь красиве місце під Києвом, можливо, на березі Дніпра, десь зупинитися й сидіти там, скільки я захочу. Але обов'язково наодинці, без нікого. Це для мене буде маркером, що все. Не потрібно більше думати про безпеку й узагалі ні про що".

Фото з Instagram Зеленської

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не змінився, той самий": перша леді привітала Зеленського з 45-річчям і побажала йому усміхатися, як на ФОТО

"Ніхто не готує мені сніданки": реакція першої леді на ці слова Зеленського стала мемом

"Дуже хочеться у відпустку": Зеленська розповіла про свою мантру та як знімає стрес

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів