"Народити дитину - це не зварити борщ": Астаф'єва про те, чому поки не вагітніє і чому боїться всиновлювати

18 серпня 2023, 15:00

Колишня співачка Даша Астаф'єва, яка під час війни зустріла кохання свого життя, поки не збирається представляти обранця широкому загалу. Не її думку, це "не на часі", як і весілля, хоча стосунки в пари дуже серйозні, і зірка "щаслива на мільйон відсотків".

Про це, а ще про причину, чому поки не настає бажана нею вагітність, 38-річна Астаф'єва говорила в інтерв'ю "Слава +".

Зі слів Даші, нинішні стосунки перевершують усі її сподівання. І вони є настільки високими, що в них навіть не виникає таких проблем як ревнощі чи образи.

 
Даша "щаслива на мільйон відсотків", але хто її коханий, поки не розкриває
фото з instagram астаф'євої

"Мені довелося дуже важко перевчатися, що хлопець не залежить від мене, він не живе в моєму просторі, не бере в мене кошти, я його не одягаю, не взуваю, не годую, я йому там не розповідаю, що робити, тому що це перша людина, яку я настільки поважаю, що я лише можу вчитися в нього", - розповіла зірка, зазначивши, що її коханий молодший за неї.

Зі слів Астаф'євої, нарешті вона "у відносинах, коли хлопець забезпечує майже все". Основні ж витрати її самої зараз - це бензин, корм для собак та її краса.

"Я зараз дуже сконцентрувала побут вдома, засоби для догляду за собою вдома. В мене дуже багато класної косметики, я намагаюся щоранку і щовечора робити всі процедури, робити маски, робити масажі... Десь тисяч 10 гривень на місяць - це косметика. Це багато, але це економія на інших спеціалістах, лікарях-косметологах... Раз на тиждень я ходжу до косметолога, тому що це необхідно просто в моєму віці. Мені 38 років. Це необхідні міри, від яких я не можу відмовитися. Десь 2 тисячі гривень на тиждень", - зазначила вона.

У житті Даші був період, коли вона зневірилася в тім, що колись зустріне людину, з якою зможе завести дитину, і навіть думала про штучне запліднення. Але зараз вона погоджується з твердженням, що дитині все ж потрібен тато, мовляв, людина, яка від народження не має одного з батьків, "буде кульгати все життя".

 
У нинішніх стосунках Астаф'євій, яка звикла бути сильною і самостійною, довелося переучуватися

"Я точно знаю, як змінюється все, коли все докупи, коли є пара. Навіть собаки мої - в мене завжди приклад на собаках, тому що вони в мене як діти - вони ніколи не слухались. Я звикла до того, що вони постійно жруть... "собачки Даші Астаф'євої жруть на мусорці"... і ти з цим нічого не можеш зробити, це собаки, це дика порода, вони не відзиваються на своє ім'я, нічого не роблять... Зараз вони слухняні! І я розумію, що дуже багато чого в житті урівноважує саме чоловік. Не тому, що більше в нього сили, а тому що це зовсім інша енергія", - зазначила Астаф'єва.

Чимало жінок 30+ стикаються з тиском оточення щодо "годинника, який цокає", і Даша - не виняток. Зокрема на те, що вже час ставати мамою, їй натякають рідні.

"І ти не можеш пояснити, що народити дитину - це не посадити квітку, не зварити борщ, не застелити ліжко. Це щось, що не належить ні батькам, ні мені, я не знаю, кому це належить. Це належить Творцю, який знає, коли цьому час? Я не знаю, кому це належить", - пояснила зірка.

 
Навіть поведінка собак Даші змінилася, відколи в неї з'явився ідеальний хлопець

Самій Астаф'євій все ж хотілося би встигнути народити до 40 років, оскільки "всі нормальні люди розуміють", що такі діти легше народжуються і мають менше проблем зі здоров'ям.

"Я вірю, що дитина з'являється в певному стані. Я вже майже в такому стані", - поділилася вона.

"Є питання і до здоров'я. Як в мене виявилося, дуже багато всього від нервів. Як би це банально, блін, і по-радянськи не звучало, але дуже багато напружень і нервових станів... Моя лікар каже: "Якби ти поїхала кудись на декілька місяців, у якусь теплу країну, щоб ти не тикалась в той телефон, не переживала, все це може вийти." В мене по здоров'ю все супер. Все взагалі класно - бери і народжуй. Немає цього стану", - наголосила Даша.

 
Зірка вже "майже в такому стані", щоби до неї прийшла бажана дитинка

Вона чесно відповіла, як ставиться до всиновлення.

"Я про це думала, але в мене завжди був дуже поганий приклад: мої рідні люди взяли двоє діточок і це дуже погано закінчилося. Тим, що діти все ж таки... Я не хочу нікого образити або якомось виглядати невігласом у цьому питанні, але це мій особистий досвід... Коли взяли дітей обох, і вони обоє були з неблагополучної сім'ї. В них було все: і кошти, і допомагали їм у виховуванні, вони навчалися в класних школах, але в певний момент вони почали бити дітей, потім погрожувати, що вб'ють, приносити ножиці, потім закінчилося тим, що діти втекли від батьків, батьки почали хворіти... Дуже це погано закінчилося. І мене це завжди лякало, що отак природа може бути сильніша, ніж твоя ситуація", - поділилася Даша, підкресливши, що це її особиста думка.

Нагадаємо, нещодавно Астаф'єва розповіла, чому рідні її бойфренда її "не сприймали".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Так і не стала ніким": Астаф'єва згадала свій шлях від "Playboy" до картоплі і розказала, чому мовчить про особисте

"Коли помираєш, підпишеш будь-що": Астаф'єва розповіла, як погодилася на операцію, через яку не може співати

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів