"Можу сісти і їсти щось": Джамала в ошатних луках з'явилася в глянці та зробила зізнання щодо шкідливих звичок

21 серпня 2023, 18:00

Співачка Джамала зізналася, що під час повномасштабної війни для неї дуже важким є життя в роз'їздах та розлука з синами. Адже зірка, яка вважає своєю місією бути голосом всіх жінок України, багато виступає у різних містах світу, збирає гроші, з'являється на радіо і ТБ.

Як їй вдається справлятися з величезним навантаженням і стресом, 39-річна виконавиця розказала в інтерв'ю українському Elle.

 
Джамала під час повномасштабної війни мешкає в Києві, але дуже часто перебуває в дорозі. Сини співачки - Емір та Селім - залишаються в Варшаві
фото міші федорака з сайту elle ukraine

"За останні півтора року у мене з’явилися дві шкідливі звички. По-перше, я стала іноді лаятися, але борюся з цим, бо мені це, звісно, не подобається. По-друге, я почала заїдати стрес. Можу сісти й їсти щось - горішки, насіння, хоча стараюся без шкідливої їжі, але буває й таке", - зізналася вона.


Джамала розкрила, що (чи, точніше, хто) є для неї антистресом.

"Це мої діти, спілкування з ними. Ти накопичуєш злість, образу, але коли вони приходять і кажуть: "Я тебе люблю" - ти розумієш, для чого ти все робиш. Сон також дуже важливий. Зараз мені з ним складно через насичений графік, та і з дітьми маленькими багато не поспиш. Я б влаштовувала спеціальні тури для сну, щоб поспати", - зазначила вона.

 
У це важко повірити, але Джа лається

Розуміє вона і тих людей, для яких втіхою є шопінг.

"Речі можуть бути і є терапією. Ні для кого не секрет, що, коли ти щось дозволяєш собі купувати, це дійсно допомагає, ти себе таким чином підтримуєш. Але зараз я відмовляю собі багато в чому, тому що "не вчасно, ось переможемо, і тоді я собі це дозволю". Я за свідоме споживання", - підкреслила зірка.

 
Артистка вважає, що купівля нових вбрань зараз не на часі

Як констатувала Джамала, війна дуже змінила її відчуття жіночності.

"Зараз дуже страшно бути сексуальною. Коли ти стаєш перед дзеркалом і думаєш, чи допустимий цей топ або не закоротка спідниця. Це дуже важко - приховувати свою жіночність. Хоча у мене ніколи не було занадто відвертих концертних костюмів, але сексуальність була і є. Намагаюсь ховати її у своїх костюмах, але з цим, звісно, важко. Сподіваюсь, що у майбутньому все це вдасться надолужити. Всі ми розуміємо, що час не повернути і варто цінувати кожний момент свого життя", - сказала вона.

 
Після перемоги Джамала надолужить і стане вільнішою в підборі луків

Джамала переконана, що після перемоги саме жінки відіграватимуть головну роль у відбудові України.

"Бо жінка (хоча звучить банально, але це факт) - господиня у будинку, яка створить затишок і наведе красу, народить дітей та буде як левиця їх охороняти", - пояснила співачка, і від її слів, мабуть, полегшено зітхнув Олег Скрипка.

 
Чоловіки не вміють господарювати, наводити красу і глядіти дітей?
 
 
 
 

Нагадаємо, нещодавно Джамала долучилася до барбі-флешмобу, показавши, які речі рожевого кольору має у гардеробі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"1944" Джамали потрапила в топ-3 найкращих пісень-переможниць Євробачення

Полякова заспівала гімн на футболі в Лондоні та підтримала Джамалу, яку розкритикували за його ж виконання

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів