"Це жіночий егоїзм": Скрипка проїхався по фемінізму й пояснив, чому з українцями "приємно і зручно спарюватися"

17 серпня 2023, 12:00

Музикант Олег Скрипка вважає фемінізм "жіночим егоїзмом" та нарікає на "погане виховання жінок", яке панує в сучасному світі. На цьому тлі, на його думку, українки вигідно вирізняються на тлі представниць інших країн - принаймні, поки що.

Та і в цілому українці, вважає Скрипка, високо котуються на закордонному шлюбному ринку.

Чому саме, він пояснив у подкасті Stand Up Battle.

 
Олег Скрипка переконаний, що жінок потрібно правильно виховувати

Із власного досвіду Олег запевнив, що українців у Франції, наприклад, розбирають "як гарячі пиріжки".

"Французи з нами одружуються, оружуються чому - тому що ми душевні і ми пластичні. Ми дуже комфортні у спілкуванні. З нами дуже приємно і зручно спарюватися, з українцями. Ми як от є чотири групи крові, і є якась група крові, яка донорська. І ми донори. Ми культурні донори і генетичні донори, ми адаптуємося і тому подібне", - заявив Скрипка.

"І українські жінки - вони хазяйновиті і вони і сексуальні, і розумні, і вони як менеджери, вдома роблять затишок і шанують чоловіків, у нас є така штука. А європейські жінки - вони феміністичні, а фемінізм - це є жіночій егоїзм насправді. Є певна ієрархія, є самоповага і повага до партнера. Оцей фемінізм, дійсно, є там самоповага у жінок до себе, і немає поваги до чоловіка. І воно насаджується теж у нашу культуру, ми це втрачаємо, але, на щастя, не до кінця", - зазначив музикант.

 
59-річний артист побоюється, що й українок може "зіпсувати" фемінізм

Корінь проблеми, на думку Скрипки, в поганому вихованні.

"Оце погане виховання жінок, воно насправді в світі панує, і в Україні оці "інстасамки" - це просто погане виховання жінок, вони просто невиховані. Але не всі. Знову ж таки, ота золота жінка - там є на дні це золото, воно є, його треба дістати і сказати: "Українська жінка є оце", - наголосив він.

Те, що нині українки відрізняються від жінок із деяких інших країн й тим, що більше піклуються про власну зовнішність, на думку Олега, з часом може змінитися. Він припускає, що коли Україна стане заможнішою, то дівчата "заб'ють" і стануть "вибагливішими".

 
Десь зараз уже, мабуть, дістав попкорн Іво Бобул, який вважає сучасних жінок меркантильними і розбалуваними

"Це меседж до батьків, до батька, щоби вони правильно виховували своїх доньок", - попередив Скрипка.

От сам Олег дуже вдячний своєму тестю за те, що добре виховав його дружину, яка, будучи творчою особистю, все ж "має господарність і шану до чоловіка".

"У боротьбі за особистість жінки треба не втратити, в гарному розумінні, патріархат із елементами матріархату, який присутній у нас в Україні... Це є зовнішня сторона родини, де за зовнішній світ відповідає чоловік. Грубо кажучи, ногу мамонта чоловік мусить принести додому. Але жінка мусить впорядкувати внутрішній світ, хату і приготувати ту ногу мамонта", - наголосив Скрипка.

Нагадаємо, свого часу співачка Ірина Федишин, котра вважає приналежність до ЛГБТ "великим гріхом", давала настанови жінкам, як "приймати авторитетність" чоловіка, хвалити і надихати.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Патріотичний цинізм": Скрипка розкритикував колег, які змінили російські пісні на українські

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів