Козловський скористався зі стану Влади Литовченко. ФОТО

15 жовтня 2008, 11:40
Співак Віталій Козловський вирішив скористатися нинішнім становищем директорки модельної агенції Влади Литовченко. Потираючи від задоволення руки, артист запрошував модель до себе.... на знімальний майданчик.

Так, Литовченко стала героїнею нового кліпу Віталіка. На думку Козловського, героїнею ідеальною, бо Влада, як і її персонаж, нині по вуха закохані.

Козловський вважає Литовченко ідеальною для себе

"Буквально через день після запису пісні я зустрівся з Владою, ми давно дружимо. Я їй дав послухати нові пісні. Ми багато говорили про життя, останні новини..," - розповідає співак, із чого все почалося.

Козловський розповів, до чого довела його дружба з Литовченко...

Як каже співак, Влада тоді поділилася своєю радістю - розповіла про заміжжя.

"Я бачив, як у неї горіли очі від щастя. Саме у той момент я зрозумів, що Влада переживає всі почуття, про які я співаю у пісні "Дождь стучит в окно", що їй нічого не доведеться грати у кліпі, що вона буде самою собою - ніжною і закоханою!" - захоплено веде Козловський.


З якої радості Литовченко тепер з Козловським? З Владиної радості!

"Я відразу розповів їй про свою ідею і запропонував знятися у кліпі. Вона із задоволенням прийняла мою пропозицію!" - додав він. Так і скористався Віталік Владиним станом.

Литовченко і Козловський тепер закохані. На відео

Робота над новим відеокліпом розпочалася рано вранці у неділю. І перші кадри кліпу московський режисер Андрій Новосьолов та оператор Сергій Михальчук знімали саме з втретє заміжньою Литовченко.

На знімальному майданчику першою віддувалася Влада

"Я з величезним задоволенням працювала, тому що мене оточувала команда професіоналів... Мені було дуже легко грати, тому що настрій моєї героїні відповідає моєму - ми закохані. Робота з Віталієм була легкою та веселою", - ділиться модель враженнями від зйомок.

Литовченко: "...Настрій моєї героїні відповідає моєму..."

Сам же Козловський у кадрі з'явився лише вдень, а зйомки тривали 20 годин без перерви.

Дія нового кліпу відбувається у будинках героїв - у Лондоні і Санкт-Петербурзі. Для відтворення їхніх інтер'єрів у кліпі використовували антикварні меблі та предмети декору, вартістю понад 200 000 євро. Кажуть, Козловський навіть пригледів на зйомках щось і для своєї квартирки.

Козловський піщукав собі нову цяцьку для квартири?

До речі, композицію "Дождь стучит в окно" співаку написала його подруга Олена Корнєєва. І пісня чекала свого часу цілих чотири роки. Козловський взявся за неї для свого нового, четвертого альбому. Прем'єра ж кліпу запланована на кінець жовтня.

Між іншим, днями Козловський отримав першу музичну премія "Ukrainian Music Awards" у номінації "Кращий співак"...

А ще Віталіка назвали кращим співаком

За матеріалами прес-служби Литовченко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів