Кінні перегони Черновецького стали "лохотроном"?

9 лютого 2009, 11:01

Мер Києва Леонід Черновецький, як і обіцяв провів кінні перегони імені себе. Ті, хто робив ставки, - обурені, а фанати самого мера - розчаровані.

По-перше, сам осідлати коняку "реальний космонавт", хоча й обіцяв, не наважився.

"Я і сам хотів показати, що я ще майже у 60 років зелений, але всю ніч не спав, я хвилююся, тому що криза", - виправдовувався Черновецький за те, що так і не сів у сідло, пише "Сегодня".

Виграв кінні перегони жеребець Граф. Подейкують, саме його пропонували для заїздів Черновецькому. Також були розіграні 100.000 доларів від мера. Гроші дісталися киянину Юрію Дранюку. З ним Черновецький та його "дівчина мрії" Аліна Айвазова ще й випили. А ще 100.000 гривень відійшли Олегу Пономаренку, якому вдалося вгадати переможців серед собак.


Всього відбулося 7 забігів коней, на яких могли ставити присутні. При цьому мінімальна ставка по SMS складала 6 гривень, а у касах - 100 гривень.

Та ті, хто робив ставки, перегонами не задоволені. Так, деякі гравці ставили на забіги від 100 гривень, а після оголошення переможців, отримали максимум по 25.

Людям не повернули навіть поставленої сотні. А за перший заїзд нібито взагалі нічого не дали - сказали, що всі гроші пішли переможцю Дранюку, який "взяв" 100 тисяч, пише "Сегодня". Загальна ж сума ставок, як говорять у КМДА, склала мільйон гривень.

Як пише газета, обурені гравці називали тоталізатор Черновецького лохотроном. А касири пояснили такі ставки "низькими коефіцієнтами". Заступник директора іподрому Євген Кадиров нічого конкретного відповісти не зміг. А у КМДА лише розводять руками: біги - особиста ініціатива Черновецького, і лише він може знати, кому які виграші дісталися.

На мерські перегони коней йшла майже уся мерська рать: попереду Черновецький, в тилу - Віталій Журавський
Проти радника мера Казбека Бектурсунова (праворуч) прокуратура справу по розбещенню неповнолітньої закрила. Але міністр Луценко спуску йому давати не збирався...
Перегони ж розпочалися із концертної програми
Ведучими стали шоумени Ілля Ноябрьов та Антін Мухарський
Яка честь!
Черновецький ощасливив одну з "улюблених бабусь"
І, звісно, були коні, коні, коні...
Всього було проведено сім забігів
Багнюка на заваді нікому не стала
А на ряду із перегонами публіці представили і кілька трюків
Мерський фуршет з ікрою
Черновецький вже задумався, зо з цією сотнею тисяч доларів доведеться розпрощатися, а його дружина ще цього не усвідомлює?
Айвазова та її "Космос" вручали кубок власноруч
Кажуть, саме на цього коня хотіли всадовити Черновецького. Але той, Черновецький, відмовився
У Черновецького рука на грошах набита - оно як вправно доляри пакує
І по чарці
Після перегонів дехто із гравців тоталізатора назвав його "лохотроном" - люди так і не доотримали грошей

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів