Кінні перегони Черновецького стали "лохотроном"?

Понеділок, 9 лютого 2009, 11:01

Мер Києва Леонід Черновецький, як і обіцяв провів кінні перегони імені себе. Ті, хто робив ставки, - обурені, а фанати самого мера - розчаровані.

По-перше, сам осідлати коняку "реальний космонавт", хоча й обіцяв, не наважився.

"Я і сам хотів показати, що я ще майже у 60 років зелений, але всю ніч не спав, я хвилююся, тому що криза", - виправдовувався Черновецький за те, що так і не сів у сідло, пише "Сегодня".

Виграв кінні перегони жеребець Граф. Подейкують, саме його пропонували для заїздів Черновецькому. Також були розіграні 100.000 доларів від мера. Гроші дісталися киянину Юрію Дранюку. З ним Черновецький та його "дівчина мрії" Аліна Айвазова ще й випили. А ще 100.000 гривень відійшли Олегу Пономаренку, якому вдалося вгадати переможців серед собак.

Всього відбулося 7 забігів коней, на яких могли ставити присутні. При цьому мінімальна ставка по SMS складала 6 гривень, а у касах - 100 гривень.

Та ті, хто робив ставки, перегонами не задоволені. Так, деякі гравці ставили на забіги від 100 гривень, а після оголошення переможців, отримали максимум по 25.

Людям не повернули навіть поставленої сотні. А за перший заїзд нібито взагалі нічого не дали - сказали, що всі гроші пішли переможцю Дранюку, який "взяв" 100 тисяч, пише "Сегодня". Загальна ж сума ставок, як говорять у КМДА, склала мільйон гривень.

Як пише газета, обурені гравці називали тоталізатор Черновецького лохотроном. А касири пояснили такі ставки "низькими коефіцієнтами". Заступник директора іподрому Євген Кадиров нічого конкретного відповісти не зміг. А у КМДА лише розводять руками: біги - особиста ініціатива Черновецького, і лише він може знати, кому які виграші дісталися.

 На мерські перегони коней йшла майже уся мерська рать: попереду Черновецький, в тилу - Віталій Журавський
 Проти радника мера Казбека Бектурсунова (праворуч) прокуратура справу по розбещенню неповнолітньої закрила. Але міністр Луценко спуску йому давати не збирався...
 Перегони ж розпочалися із концертної програми
 Ведучими стали шоумени Ілля Ноябрьов та Антін Мухарський
 Яка честь!
 Черновецький ощасливив одну з "улюблених бабусь"
 І, звісно, були коні, коні, коні...
 Всього було проведено сім забігів
 Багнюка на заваді нікому не стала
 
 А на ряду із перегонами публіці представили і кілька трюків
 
 Мерський фуршет з ікрою
 Черновецький вже задумався, зо з цією сотнею тисяч доларів доведеться розпрощатися, а його дружина ще цього не усвідомлює? 
 Айвазова та її "Космос" вручали кубок власноруч
 
 Кажуть, саме на цього коня хотіли всадовити Черновецького. Але той, Черновецький, відмовився
 У Черновецького рука на грошах набита - оно як вправно доляри пакує
 І по чарці
 Після перегонів дехто із гравців тоталізатора назвав його "лохотроном" - люди так і не доотримали грошей

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID)


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Черновецький заплатить мільйон доларів тому, хто знайде Довгому наречену!

"Шукайте Довгому наречену. Мільйон доларів тому, хто знайде! Мільйон доларів тому, хто спочатку познайомить мене з його нареченою, і потім він на ній жениться. У день весілля я їх віддам. Йому терміново треба - він майбутній мер, на нього вся Україна дивиться!".
Останні матеріали
Більше матеріалів