Катеринчук показав клас на ковзанці, а Влад Яма розповів про п’яту точку

2 лютого 2009, 19:07

Днями представники українського бомонду влаштували благодійне катання на льодовій ковзанці. Однак, виявилося, що більшість зірок не такі вправні на ковзанах, як на сцені чи за трибуною.

На одну з київських льодових арен прийшов народний депутат від "НУ-НС", лідер Європейської партії України Микола Катеринчук з родиною, кохана Андрія Ющенка Ліза Єфросініна, танцюрист Влад Яма, телеведучий Максим Неліпа, співачка Міка Ньютон, директора модельної агенції Влада Литовченко з чоловіком Сергієм Прокаєвим, лідер гурту "С.К.А.Й." Олег Собчук, телеведуча-кулінарка Даша Малахова, телеведучі Дмитро Шепєлєв, Мартіна Лук'янченко, Тала Калатай та гурт "4 Королі".

Найбільший клас на ковзанах показала родина Катеринчука. Як з'ясувалося, політик з дружиною та дітьми часто бувають на ковзанці.

Політик Микола Катеринчук та телеведуча Даша Малахова прийшли зі своїми родинами

"Ми катаємось на Дніпрі, на природніх водоймищах. Біля нашого будинку протікає Дніпро, коли замерзає, там і катаємось. Діти люблять ковзани", - розповіла дружина Катеринчука Анастасія в інтерв'ю "ТСН".


Поковзати прйишла й кохана сина президента Ющенка, сестра телеведучої Маші Єфросиніної - Ліза

А от співачка Міка Ньютон від бортиків майже не відходила.

Міка Ньютон та Дмитро Шепєлєв не надто вправні на ковзанах

"Чотири роки тому я востаннє каталася на ковзанах. Тоді мій друг дуже сильно впав та розбив коліно, а подруга зламала ногу. Такі яскраві спогади лишились, що тепер боюсь кататись", - ділиться своїми страхами чорнява Міка.

Женя Фокін вчив кататися співачку Марту

Що ж до танцюриста Влада Ями, то він швидко опановує будь-що. От і на лід він виходить рідко, та це не завадило йому досить вправно триматися на ковзанах.

Телеведуча Катя Осадча-"Червона шапочка" та дещо здивований Влад Яма

"Вперше став на ковзани два роки тому, на зимових "Іграх патріотів". Серед нас були люди, які катались добре, вони мене трохи підучили. Навіть встиг покататись у парі з Русланою Писанкою. Падали ми в основному на п'яту точку", - зізнався колишній партнер Наталі Могилевської по "Танцях з зірками".

Вдягли ковзани телеведучі Тала Калатай і Мартіна Лук'янченко

Власниця модельного агентства Валад Литовченко востаннє каталася рік тому, а от у дитинстві вона це робила частіше.

Литовченко привела покататися свого чоловіка Сергія Прокаєва
Розсікала лід і президент одного з київських модельних агентств Наталя Надточей (праворуч)

А представники сильної статі, такі як Олег Собчук з гурту "С.К.А.Й." та телеведучий-танцюрист Максим Неліпа влаштували справжні перегони. Та такі, що на ковзанці за ними ніхто не встигав.

Першими зірками на льоду виявилися "СКАЙ"-Олег Собчук та шоумен Максим Неліпа

Фото "ТСН" та "Світського життя"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів