Рудьковський милувався Волочковою у товаристві двох мадам. ФОТО

3 березня 2009, 16:28
Відома екс-прима Большого театру Анастасія Волочкова демонструвала свої нестандартні балетні форми у Київській опері.

Подивитися на 33-річну російську балерину у неділю прийшов екс-міністр транспорту Микола Рудьковський у товаристві двох жінок. А вітчизняна знаменитість 90-х Павло Зібров розповів про свої зворушливі стосунки з Настею.

Квитки на Волочкову коштували від 500 до 3000 гривень, однак зала опери була заповнена. І принаймні один з куплених квитків був на рахунку скандального Рудьковського.

33-річна Анастасія Волочкова привезла своє балетне шоу в Київ
Подивитися на форми світської балерини коштувало від 500 до 3000 гривень

"Добре, що останнім часом Україну відвідують зірки світової величини. Я маю на увазі й оперних співаків, і танцюристів. Балету такого рівня у нас, на жаль, немає. А мені це цікаво. І питання не в тому, що Волочкова - красива жінка. Насамперед, у її концерті відчувається гарна режисура, постановка", - висловився на рахунок культперформенсу Рудьковський.

Рудьковський потратився на балет

Щоправда, незважаючи на його захоплення російським балетом, Микола Насті квітів вирішив не дарувати. "Не хочу, а то потім знову напишуть, що Рудьковский був із красивою жінкою", - прокоментував він своє рішення.


Та, що цікаво, саме з дамами на балет і прийшов Рудьковський. Причому з двома одразу. І, примітно, жодна з них не була його офіційною дружиною. Брюнетка по його ліву руку вражала пишними формами, а русявка була швидше стрункою.

"Брюнетка - це особистий викладач Миколи Миколайовича з іспанської мови. А світло-русява дівчина - бухгалтер з нашого офісу", - розставила все по місяцях прес-секретар Рудьковского Вікторія Бутенко.

А ще екс-міністр засвітився з двома дамами

За її словами, у неділю Рудьковський (за тиждень до 8-го березня) привітав своїх співробітниць. "Він усім дівчатам оплатив обід у ресторані, а також похід у театр", - додала прес-секретар.

Найцікавіше почалося в антракті. Як справжній джентльмен Рудьковський, пише "Блік", купив своїм дамам по шоколадці. Брюнетка відламала шматочок і дала екс-міністру - так і їли одну шоколадку разом. Рудьковський аж пальчики облизував.

А ще Микола час від часу брав у дівчини її пляшечку "Боржомі". Так і ділилися шеф і співробітниця своїми бактеріями.

Які високі сотсунки - вони діляться шоколадкою!
Боржомі теж було - одна пляшка на двох

Русява сусідка Рудьковського від таких приємностей відмовилася. Вона не взяла шоколадку, запропоновану скандальним екс-міністром. Тоді він віддав плиту дівчині, яка сиділа неподалік і була схожою на "Міс Україну-2007" Ліку Роман.

А от вітчизняний поп-динозавр Павло Зібров в антракті підніс Волочковій квіти - букет жовтогарячих тюльпанів.

"У нашої сім‘ї з Настею добрі стосунки. Правда, частіше вона зіздзвонюється з моєю дружиною Мариною, аніж зі мною. У них спільні теми: діти, пологи...", - поділився співак з "Сегодня".

За його словами, дружба з балериною розпочалася зі зйомок його кліпу, на які він запросив Волочкову.

Волочкову любить поп-динозавр Зібров
А Волочкова любить балет

"Тоді вона була вже вагітна, але зізналася Марині тільки на вокзалі. Вони бігли по платформі, та раптом Настя попросила уповільнити темп. А потім каже, мовляв, я вже на четвертому місяці. Хоча весь день, поки знімали кліп, вона стрибала, по кілька разів проходки робила", - розповів він.

А потім, як додав Зібров, вони випадково зустрілися сім‘ями на відпочинку в Дубаї. Також співак підкреслив, що не пропускає жодного виступу Волошкової.

"Настя зателефонувала напередодні і запросила нас з Мариною і дочкою на концерт. А потім ми поїдемо в японський ресторан, поїмо суші, покуримо кальянчик. Настя його обожнює. Потім проведемо її на потяг: вона їде вночі", - поділився він інформацією.

Кажуть, після концерту Зібров особисто допоміг Анастасії спакувати валізи та виніс її речі і квіти у свою машину. Після цього вони нібито поїхали у ресторан.

Правда, кальянчик Волочкова у Києві курила, схоже, без Зіброва - разом зі своїм партнером Рінатом Аріфуліним. За парою приїхав водій на джипі "Порше". По дорозі до ресторану на Лесі Українки авто, як пише "Блік", кілька разів порушило правила: перетинало подвійну суцільну смугу, неслося на величезній швидкості.

Вмостившись у дальній залі, Волочкова спершу замовила текілу з журавлиною, а потім і кальян. Курила лише Настя, та й це їй скоро набридло.

"Сала мені несіть! Та такого, щоб з прошарком м'ясним. Почеревок чи як там називається!" - крикнула вона офіціантові.

У Києві Настя курила кальян, пила текілу з журавлиною і їла сало

Після цього на стіл примі виставили сирну нарізку, фрукти, морс. А після легкої вечері Настя з Рінатом поїхали на вокзал. І вже на вокзалі о першій ночі Волочкову у коридорчику потяга ніжно цілував Зібров, проводжаючи зірку в Москву.

І наостанок Волочкова цілувалася з Зібровим

Фото "Сегодня", "Бліка", "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів