Горов покликав Білик, Бадоєва і El Кравчука на спіритичний сеанс

4 березня 2010, 11:04

Днями кліпмейкер Семен Горов святкував день народження. А щоб гості не нудилися, свято провели у форматі спіритичного сеансу і викликали дух гетьмана Хмельницького.

Друзів Горов зібрав в однорму з ресторанів Києва. Там і було вирішено влаштувати вечірку в дусі езотеричних вечорів, які проводилися у літературних салонах початку минулого століття.

Серед гостей кліпмейкера були співачка Ірина Білик з чоловіком Дімою Дікусаром, телеведуча Катя Осадча, співак El Кравчук, ведучий Юрій Горбунов, кліпмейкер Алан Бадоєв, глянсовий редактор Сніжана Чивільдєєва і ресторатор Андрій Задорожний.

У відтвореному літературному салоні запалили свічки і влаштували сеанс спіритизму. Після невеликого обговорення, було вирішено викликати дух Богдана Хмельницького.


За словами Горова та його гостей, гетьман відвідав компанію і відповів на всі їхні запитання. Однак зміст бесіди з Хмельницьким Горов і Ко вирішили не розкривати. Може, й правильно, інакше б це вже зовсім на божевілля скидалося.

Протягом вечора іменинник під супровід антикварного піаніно виконав відомий російський романс "Отцвели уж давно хризантемы в саду". А потім ще й пісню своєї подруги Білик "Вона мені сьогодні подзвонила".

Найбільше ж потішили Горова його жінки - дочки від стосунків із Сніжаною Єгоровою Анастасія та Олександра, а також дружина Яна Помазан.

Дівчата подарували батькові парфуми і шарф. А дружина презентувала купу елементів гардеробу. До слова, Семен терпіти не може ходити по магазинах і довіряє свій стиль Яні.

Також серед подарунків від друзів був капелюх. Він поповнив колекцію оригінальних головних уборів Горова. А найбільш незвичайним, за словами самого кліпмейкера, подарунком стала ігрова приставка. Їй Горов радів, немов хлопчисько.

На завершення свята Сьома розважив своїх гостей читанням улюблених віршів з юності.

Семен Горов та його дружина Яна Помазан влаштували вечір спіритичного сеансу
Так вирішили святкувати день народження кліпмейкера
Ірина Білик прийшла вітати Горова зі своїм чоловіком. Пара вбралася, як змовники
Сукні Ірини Білик часто-густо викликають неординарну реакцію
Праворуч - дочка Семена Горова та Сніжани Єгорової Саша
Алан Бадоєв (праворуч) та Юрій Горбунов теж привітали колегу по шоубізу
Співак El Кравчук любить маякнути голими волохатими грудьми
За столом El Кравчук сидів із ресторанщиком Андрієм Задорожним
Телеведуча Катя Осадча сукню підбирала як раз під розмову з Богданом Хмельницьким
Горов і редактор Сніжана Чивільдєєва
Семен на іменинах і співав романси, і вірші читав
Тоді як з Осадчою Білик знайти спільну мову не вдалося, із таксою Горових таких проблем не було

За матеріалами агентства "PR Batteries"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів