"Міс Україна 2011": Собчак глузувала з Хілтон і стояла навколішках

12 вересня 2011, 15:03

На конкурсі "Міс Україна 2011" московська краля Ксюша Собчак глузувала з Періс Хілтон та конкурсанток і разом з колегою стояла на колінах за помилку.

Минулої неділі, як повідомляв ТаблоID, "Міс Україна-2011" було обрано 19-річну вінничанку Ярославу Курячу.

"Першою віце-міс Україна" стала Альона Сендецька, а титул "Другої віце-міс" завоювала Дар‘я Мусієнко. "Міс глядацьких симпатій" назвали Маргарита Горбік, а Мирослава Капштик отримала звання "Міс фото".

Оголошувала імена переможниць світська левиця Періс Хілтон, яка врешті доїхала до Києва. Вона і стала основною сенсацією вечора. Чимало людей, як сказано у класиці радянського кіно, прийшли із бажанням "на собачку говорящую посмотреть".


Навіть присутність у залі палацу Україна зірки Жана-Клода Ван Дамма, боксера Володимира Кличка та дочки Кріса де Бурга Розани Девідсон не вразила глядачів так сильно, як можливість побачити Періс.

Церемонію "Міс Україна 2011" у палаці Україна вели співак Ваня Дорн і тусовщиця Ксюша Собчак

Що ж до самого конкурсу, то тут не обійшлося без казусів. Зокрема завдяки ведучим церемонії - співаку Івану Дорну та російській світській левиці Ксенії Собчак. Ця парочка помилилася, коли оголошувала головну номінацію.

Тому спершу титул "Міс Україна-2011" "присудили" Маргариті Горбік. Втім, вже скоро ведучі "виправилися" і віддали головний приз Ярославі Курячій.

Собчак і Дорн так перехвилювалися через свою помилку, що навіть стали на коліна перед Горбік, аби та їх пробачила. В цей час Періс Хілтон, нічого не розуміючи, з милою посмішкою "торгувала лицем" на сцені.

Маргариті Горбік титул "Міс Україна-2011" присудили помилково
Свою помилку Собчак і Дорн замолювали навколішках. А Горбік врешті дістався інший титул

До речі, Ксенія Собчак неодноразово глузувала з Періс Хілтон, користуючись тим, що американська білявка нічого не зрозуміє.

"Дякую, що приїхали, і дякую, що скоро поїдете", - сказала Собчак, вітаючи Періс.

Найвеселішою частиною пафосної програми стало традиційне інтерв'ю, покликане продемонструвати розум та освіченість конкурсанток. Ведучі відкрито глузували з дівчат, чим дуже веселили публіку.

"Дівчата все вчаться та вчаться. А я гадала, вони вже все вміють", - неоднозначно пожартувала Собчак.

На питання, що спільного між Богданом Хмельницьким та Іваном Мазепою, одна з учасниць відповіла: "Вони обидва чоловіки". А коли Собчак спитала конкурсантку про те, як вона за собою стежить, та відрізала: "Не їм".

Собчак неодноразово глузувала з Періс Хілтон, користуючись тим, що американська білявка нічого не зрозуміє
А Періс радісно "торгувала" обличчям

Як завжди, більшість конкурсанток серед захоплень називали спорт, танці, живопис та тварин. Тож захоплення дайвінгом та петриківським розписом двох пані вразили як ведучих, так і публіку.

"Це, певно, всі скупщики петриківського розпису зібралися в залі та аплодують", - зауважила Собчак після голосних оплесків на адресу однієї з учасниць.

Що ж до переможниці "Міс Україна 2011", то Ярослава Куряча, дивлячись в очі Дорну, сказала, що її мета в житті – самореалізуватися. Ярослава вивчає хореографію в Національній академії культури і мистецтв. Своє майбутнє життя вона мріє пов'язати з танцями.

Кокнурсантка Ярослава Куряча заявила Дорну, що прагне самореалізації...
...і отримала корону
Переможниця "Міс Україна 2011" та її ластовиння

Як відомо, у конкурсі "Міс Україна 2011" взяли участь 26 дівчат з різних міст України.

Головним призом фіналу стала участь у конкурсі "Міс Світу 2011", що відбудеться у жовтні у Лондоні. Також відомо, що корона для переможниці була виготовлена ювелірами ще сім років тому.

Нагадаємо, в журі конкурсу крім Періс Хілтон були також боксер Володимир Кличко, актор Жан-Клод Ван Дамм, гімнастка Анна Безсонова, футболісти Юрій Джоркаєв та Марсель Десаї, "Міс Світу-2003" Розана Девідсон та інші. Розважали публіку своїми виступами Ані Лорак, Крейг Девід, Маша Собко, Тіматі та Інуса Дауда.

Дорн і Собчак вели церемонію, робили помилки і приколювалися як з гостей вечірки, так і з конкурсанток
Попри те, що вагітною молода матуся Ані Лорак трохи набрала, відмовлятися від підстрілених міні вона не збирається
Публіку розважали вітчизняні та закордонні виконавці. Зокрема, Тіматі
Молода співачка Маша Собко в хід пускає не лише голос, а й бюст. "Які у вас гарні очі, Маша", - так і сказала Ксенія Собчак, дивлячись на Машине декольте
Виконавець поп-денсу Інуса Дауда
Співак Крейг Девід
А конкурсантки з різних областей України, як водиться, за вечір змінили кілька нарядів. на прикладі переможниці конкурсу це і можан побачити
Вихід у бікіні
Вихід у віночках
Вихід у вечірніх сукнях
Врешті Періс Хілтон коронувала Ярославу Курячу з Вінниці
Новоспечена "Міс Україна-2011"
"Першою віце-міс Україна" стала 19-річна Альона Сендецька з Києва
Титул "Другої віце-міс" завоювала 20-річна киянка Дар‘я Мусієнко
Маргариті Горбік стрічку "Міс Україна-2011" вручили помилково і згодом замінили на стрічку "Міс глядацьких симпатій"
Мирослава Капштик з Дніпропетровська отримала звання "Міс фото"
Поруч із Періс Хілтон на сцені також засвітилася "Міс Світу-2003" Розана Девідсон (ліворуч), дочка Кріса де Бурга
Переможниця вся в емоціях

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів