Давос: Бойко купує шкарпетки, а онук Кучми від ЗМІ відмахується

27 січня 2012, 14:16

У швейцарському селищі Давос триває Всесвітній економічний форум. І хоча концентрація поліції тут і так зашкалює, президент Віктор Янукович пересувається на курорті у супроводі 6-ти охоронців.

За традицією, під час форуму в Давосі олігарх Віктор Пінчук провів український круглий стіл з питань благодійності. Обговорювали підвищення ролі інтернету у світовій благодійності.

Пінчук зібрав традиційну тусовку в Давосі

Цього разу на роль модератора Пінчук обрав доньку колишнього президента США Клінтона Челсі.

30-річна білявка виявилася явно не готовою для такої місії і не змогла підтримувати градус дискусії. Хоча зять Леоніда Кучми називав її "великим модератором" і "господарем дискусії".


Але враховуючи, що Пінчук дає гроші фонду Білла Клінтона, поява його дочки Челсі на цій позиції виглядала як послуга американському подружжю.

Челсі Клінтон в Давосі стала послугою Пінчука екс-президенту США?

Хедлайнерами Пінчука стали топ-менеджер Google Ерік Шмідт, співвласник Mail.Ru Юрій Мільнер та один із батьків Facebook Шон Паркер.

Як відомо, в оскароносному фільмі "Соціальна мережа" Паркера як "гламруного падонка" зіграв шоумен Джастін Тімберлейк.

"В житті Паркер інший, добріший – хоча теж на своїй хвилі", - запевняв Пінчук щодо свого нового знайомого.

На те, що Паркер - людина неординарна, вказував його гардероб, який привернув увагу всіх присутніх. До елегантного, ідеального скроєного, костюму Шон взув ковбойські чоботи зі шкіри змії.

Гостями столу стали один із батьків Facebook Шон Паркер (ліворуч) та співвласник Mail.Ru Юрій Мільнер (праворуч)
До елегантного костюму Паркер взув ковбойські чоботи зі шкіри змії

Між тим, на поступову зміну поколінь - на ряду з модераторкою Челсі Клінтон - вказувала присутність на заході у Давосі Романа - пасинка Віктора Пінчука і онука Леоніда Кучми.

Хлопець, якого 10 років тому вся держава могла бачити у новорічному привітанні поряд з дідом-президентом і собакою, тепер готується до статусу спадкоємця бізнес-імперії.

Пінчук-молодший вже декілька років навчається у Вашингтоні. Втім, його поведінка не вирізняється притаманною американцям простотою.

У Давосі Роман проявив свій характер. Так, на дружнє прохання одного з телеканалів Пінчука про коментар, він вимовив крізь зуби: "В мене немає часу", - а тоді розвернувся і пішов.

Син Олени Пінчук Роман вже кілька років вчиться у Вашингтоні, але американська простота - поки що не його коник

Несподіванкою стала присутність серед гостей заходу колишнього керівника "Нафтогазу" Олексія Івченка. Нагадаємо, його пристрасть до дорогого автопарку закріпила за ним прізвисько "Льоша-Мерседес".

Несподіваним гостем заходу Пінчука став "Льоша-Мерседес"

З невідомих причин, на майданчику в Пінчука не з’явилася анонсована Ганна Герман. Цікаво, адже Ганна Миколаївна з власної волі навряд чи втратила б таку можливість вигуляти котрийсь діамантовий гарнітур.

Також на круглий стіл до Пінчука був анонсований Тоні Блер, який теж не зміг приїхати.

Серед інших у Давосі засвітилися Петро Порошенко з дружиною Мариною
Колекціонер Олександр Фельдман
Письменник Паоло Коельо у Давос регулярно заїжджає

Між тим на вулицях Давосу можна було перестріти міністра палива та енергетики Юрія Бойка з пакункам у руках. Причому на запитання, що всередині, Бойко дав пряму відповідь:

"Та я шкарпетки забув у Києві, вийшов у магазин купити нові…".

Юрій Бойко полював на шкарпетки

Фото Сергія Лещенка для ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів