Лобода влаштувала собі римські канікули

Понеділок, 7 травня 2012, 11:31

Співачка Свєта Лобода чкурнула до Італії. У столиці вічного міста, Римі, артистка блукала вуличками, спілкувалася з людьми, наминала морозиво.

Окрім того, відпочинок Світлани не був позбавлений і духовної складової. Жіночка, яка перебуває у цивільному шлюбі із танцюристом Андрієм Царем і має від нього дочку Єву, зазирнула у кілька церков і навіть навідалася до Ватикану.

До слова, донька Свєти Євангеліна імовірно лишилася вдома. А перед тим, як викладати у соцмережу Facebook фотозвіт з Італії, Лобода показала фото подвір‘я заміського будинку у Вишневому, що під Києвом.

Перед тим, як викласти у Facebook фотозвіт з Італії, Лобода показала фото подвір‘я заміського будинку у Вишневому, що під Києвом. Схоже, саме тут бавиться її донька Євангеліна Цар
Цьогорічні травневі свята Лобода вирішила провести у Римі 
 Тож весною Свєта махнула до столиці Італії
Зупинилася Лобода в готелі Hotel Parco Dei Principi 
 Італійське морозиво - смакота
 "Побежала мышка-мать, тетю лошадь в гости звать, приходи к нам тетя лошадь, нашу детку покачать))", – підписала цю римську світлину Свєта
 В Римі
 Рим
 
 
У Римі Свєта відвідувала і храми 
Зокрема собор Святого Петра 
 
А це Лобода у базиліці Санта Марія Маджоре
"Направлення до Воріт Таїнства", - підписала фото Свєта
 Співачка погуляла Ватиканом
 
 
Свєта на площі Іспанії в Римі
І знову Пьяцца-ді-Спанья, або Piazza di Spagna
 
 
 

Фото з Facebook Лободи

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Чоловік Лободи від неї гинув і хоче ще дітей

"Наша перша зустріч (зі Свєтою) для мене була знаковою - це було відчуття, яке я ніколи раніше не переживав. Я зрозумів, що вже гину, і з цієї миті моє життя круто змінилося. Це було кохання. Взаємне кохання!" - стверджує Цар.
Останні матеріали
Більше матеріалів