Ляшко хотів розути Рудьковського, а той дав йому штурхана. ВІДЕО

10 травня 2012, 11:36

На Чернігівщині екс-міністр транспорту та депутат Радикальної партії ледь не зчинили бійку. Микола Рудьковський, який дивом не сидить у тюрмі, та Олег Ляшко, якого дивом досі не придушили у парламенті, трохи не почубилися.

Стався інцидент під час святкувань Дня Перемоги у Прилуках. Принаймні так значиться під відеороликом, оприлюдненим у YouTube.

Річ у тім, що баритональному басу Ляшку, який нещодавно лишень молився, аби в нього лишився голос, вимкнули мікрофон. І сталося це одразу після того, як ветеранів у Прилуках привітав колишній скандальний міністр Микола Рудьковський.

Ляшко, викрикуючи, аби "Беркут" не робив на святі політику, почав вимагати, аби йому мікрофон уключили. А доки цього не сталося, вирішив трохи пополивати брудом "банду Партії регіонів" і самого Рудьковського.


Так, Олег Валерійович, який сам був замішаний у гей-скандалі, та має шикарні апартаменти у Києві, із надривом докоряв Рудьковському. Найбільше, здається, допекли Ляшку туфлі Рудьковського, які за словами "радикала", коштують 10 000 доларів і зроблені з крокодилячої шкіри.

Ляшку вимкнули мікрофон, і він влаштував скандал перед ветеранами
Із криками "Покажи зніми туфлі" ляшко кинувся до іншої скандальної особи - екс-міністра тарнспорту Рудьковського

"Пан Рудьковський, кандидат від влади, бажає здоров‘я. Подивіться – він у туфлях з крокодилячої шкіри! Вони коштують десять тисяч доларів! Продай свої туфлі і роздай людям гроші на пенсії!" – обурювався Ляшко, який, як видно, у дорогому гардеробі розбирається аж так, що на око може визначити і те, що шкіра на туфлях з крокодила, і те, на скільки таке взуття "тягне".

"Подивіться – він у туфлях з крокодилячої шкіри! Вони коштують десять тисяч доларів!" - кричав праведно розгніваний "радикал"

Якоїсь миті Олег Валерійович підійшов до Рудьковського, і той його штурхонув. На жаль, бійка – яка була б логічною, зважаючи на всю передісторію Ляшка – не сталася. Хоч би видовище якесь було, так лише пшик – слова, слова…

Втім, Рудьковський розувтаися не схотів і штурханув Ляшка

Втім, білим та пухнастим у Ляшка лишитися не вийшло. З натовпу людей, що стали свідками такого "концерту", чулися вигуки на його адресу:

"А за шо ТИ живеш?"

Однак, депутат Верховної Ради подібні закиди з успіхом "не почув" і наостанок затяг пісню:

"День Победы, как он был от нас далёк…"

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та стоп-кадри з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів