Джамала здійснила мрію зі слоном, а домовик влаштував їй страйк

30 січня 2013, 16:47

Співачка Джамала здійснила мрію. Під час відпочинку на Балі вона не лише зняла кліп, а й погодувала свою тотемну тварину - слона.

Про це Джамала розповіла на своїй сторінці у соцмережі Facebook, виклавши фото і навіть відео.

"Ще одна мрія збулася! Я бачила і годувала слона (для всіх, хто не знає, я просто дуже люблю цю тварину, і у мене дуже велика колекція слонів - від м'яких до скляних, залізних тощо!) Живий!! Щастя!!" – радісно похвалилася Джамала у соцмережі.

Джамала погодувала свою тотемну тварину - слона

Окрім слона, у Сафарі-парку на Балі співачка помилувалася папугами, левами та іншими представниками родини котячих.


"Дуже мало фото, як виявилося, не хотілося відволікатися, а просто насолодитися цим раєм під назвою Балі :)) Дуже хотілося б повернутися!! Всім гарного року!!" – дописала артистка, вивішуючи свій фото звіт.

І справді, найбільше світлин у Джамали виявилося зі зйомок кліпу. Адже на островах вона поєднувала відпочинок з роботою. Переможниця "Нової хвилі-2009" працювала над зйомками нового відео на пісню "Кактус".

На Балі співачка відпочивала і працювала паралельно

А от повернення до України у Джамали вийшло не найкращим. Принаймні у зірки склалося враження, що проти не збунтувався домовик.

"Що це? Мій домовик оголосив мені страйк? Після приїзду відразу перегоріли 2 лапмочки, зламався пульт від телевізора, не працює перехідник від телевізора у комп, інету нема (поки підключилася до сусіда). Тобто жоден мій дівайс не бачить моєї мережі. Кажуть, полетів роутер! Як це може бути все відразу?))))) Добре, що я відпочила і посміхаюся ще))))) Всім доброго дня!" – написала днями вона своїм френдам на сторінці.

А ще Джамала анонсувала, що нового кліпу від неї слід чекати посеред весни.

Джамала нарікає, що фоток з відпочинку привезла замало
Співачка побувала у сафарі-парку
А ще Джа працювала над зйомками кліпу "Кактус"

Фото з Facebook Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів