Російський олігарх відсудив у ескортниці Рибки компенсацію за "моральну шкоду"

10 липня 2018, 12:00

Російський олігарх Олег Дерипаска, котрий цієї зими став одним із героїв гучного скандалу навколо розваг впливових мужів із ескорт-дівчатами, виграв суд проти однієї з них, "секс-хижачки" та "письменниці" Насті Рибки (Анастасії Вашукевич).

Жінка, а також її гуру, Алекс Леслі, мусять виплатити багатієві, якому завдали "моральної шкоди", по 500 тисяч рублів (8 тисяч доларів).

Таке рішення ухвалив Усть-Лабинський районний суд Краснодарського краю, пише "Интерфакс".

Ні позивача, ні відповідачів на засіданні не було. Останніх - із досить вагомої причини: вони вже майже 5 місяців перебувають у в'язниці в Таїланді.


Настя Рибка вже майже 5 місяців перебуває в тюрмі в Таїланді

"У ході судового процесу отримало підтвердження, що права мого клієнта на недоторканість приватного життя були грубо порушені, без якоїсь на це законної підстави. Добре і що суд стягнув із порушників серйозну компенсацію", - заявив адвокат Дерипаски.

Із його слів, суд також зобов'язав Рибку та Леслі видалити з Інтернету всі фото- і відеозображення позивача та заборонив використовувати їх у майбутньому.

Нагадаємо, Настя була однією з кралечок, котрі плавали на яхті разом із Дерипаскою та заступником голови уряду Сергієм Приходьком. Дівчина натхненно висвітлювала свої пригоди в соцмережах, написала книгу про зваблення олігарха та надихнула опозиціонера Олексія Навального на чергове розслідування стосовно корупції та ймовірного втручання Росії в американсьці президентські вибори.

Яка несподіванка: російський суд став на бік Дерипаски, якому завдали "моральної шкоди"

Коли розгорівся скандал, настав зірковий час Рибки: вона сипала одкровеннями в соцмедіа, заявляла, що неодмінно стане дружиною Дерипаски та зробить порно-кар'єру. Саме "рибкагейт", імовірно, змусив олігарха піти з керівних посад компаній "En+ Group" и "Русал".

Наприкінці лютого Рибку, Леслі та їхніх однодумців затримали в Таїланді за організацію нелегального секс-тренінгу. Потім до цих звинувачень буцімто додалися ще серйозніші: в організації злочинного угруповання, змові понад 5 осіб із метою вчинення злочину та наданні послуг сексуального характеру в складі злочинної групи.

За порушення недотоканості приватного життя олігарха ескортниці належить заплатити 8 тисяч доларів

Поки в жінки ще була можливість виходити на зв'язок, вона заявляла, що все це помста російських можновладців, кликала на розмову Володимира Путіна, просила політичного притулку в США в обмін на інформацію та висловлювала побоювання, що її не випустять із тюрми живою.

Фото з Instagram Рибки і Дерипаски

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів