"Секс-хижачка" Рибка розказала, як у тюрмі спала на підлозі, та зібралася на ТБ

17 січня 2019, 10:15

Жахіття, яке майже рік переживала скандальна ескортниця-письменниця Настя Рибка (Вашукевич) уже майже позаду. Жіночка, котра з лютого 2018-го сиділа в тайській тюрмі, нині очікує депортації та спілкується з журналістами.

У планах Насті - відіспатися в людських умовах, а потім вирушати на телебачення, "виключно з хорошими намірами".

Про це пишуть "Сноб" та "Комсомольская правда в Украине" з посиланням на "РИА Новости".

Після майже року тайської тюрми Рибка нарешті очікує депортації

"Зараз, чесно кажучи, сил нема ні на що взагалі. Хочеться лягти на ліжко, накритися подушкою і прокинутися через два сторіччя мамонтом яким-небудь... Я хочу ліжко. Я дуже хочу ліжко! Я спала на підлозі десять місяців", - поділилася Настя.


"Тепер ось тут, в IDC (центрі термінового утримання імміграційної поліції), в мене є подушка. Я зараз чекаю, поки мене депортують, так от - у мене тут є подушка. Ви не уявляєте, яка я щаслива від цього! От. Простіше все в житті стало, набагато простіше!", - похвалилася вона.

Телебачення, тримайся, у Насті великі плани

Що ж до більш довгострокових планів, то Настя заявила, що їй "хочеться чогось нового".

"Я багато чого намагалася раніше досягти, наприклад, в індустрії телешоу, і я хочу це продовжити, лише не більш високому рівні", - заінтригувала вона.

Нагадаємо, Рибка та її "гуру" Алекс Леслі отримали умовні терміни ув'язнення після того, як у суді погодилися визнати себе винними в наданні секс-послуг. Минулої зими парочку заарештували за організацію в Таїланді нелегального "тренінгу з оргазмів".

У вас є ідеї, зіркою якого телешоу могла би стати Рибка? Кулінарного? Пісенного?

Раніше ж, як відомо, Настя прославилася завдяки скандальному розслідуванню російського опозиціонера Олексія Навального, та власними пікантними одкровеннями про олігарха Олега Дерипаску та керівника апарату уряду Росії Сергія Приходька, який буцімто теж не гребував розвагами з ескортницями.

Фото з Instagram Рибки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів