"Ескорт-зірка" Рибка згадала про роман із "українським дядечком" та зібралася тр*хнути Путіна

5 лютого 2019, 12:12

Вийшовши спочатку з тайської, а потім і з російської буцегарні, скандальна ескортниця, письменниця та "мисливиця на олігархів" Настя Рибка пустилася направо та наліво роздавати інтерв'ю.

Зокрема поспілкувалася вона з Ксенією Собчак та з українським журналістом Тиграном Мартиросяном. Дівуля повідала про свої пікантні плани відносно президента Росії Володимира Путіна та згадала, як літала на Сейшели з "дядечком" із України.

 
То хто ж цей загадковий дядечко, що возив Настю на Сейшели?

Назвати прізвище чи бодай ім'я загадкового любителя ескортниць Настя відмовилася, але дала кілька підказок. Отже, це був "один із відомих дядечок", який нещодавно розлучився з дружиною. Він "має якісь справи з політикою" та знайомий із одним із кандидатів у президенти (дивіться цей момент після 5-ої хвилини інтерв'ю).


Як зізналася Настя, загримівши до вязниці в Таїланді, вона "залізла в таку дупу, з якої, думала, і не вибереться". Причому ескортниця, яка раніше заявляла, що за ґрати її запроторили через одкровення про олігарха Олега Дерипаску та заступника Дмитра Медведєва, тепер змінила легенду.

 
Російські спецслужби буцімто заборонили Насті чіпати олігарха Олега Дерипаску, але фото з ним у її Instagram досі є

Зі слів Рибки та її "гуру" Алекса Леслі, за їхнім арештом стоять американці, що діяли через контррозвідку Таїланду. Виявляється, від Насті хотіли отримати компромат на Дональда Трампа, інакше ж погрожували посадити на 30 років.

Зараз, коли все страшне позаду, Рибка вже намітила собі нову секс-жертву. І це Путін.

 
Рибка попереджає...

"Подобається", - відказала вона на запитання Собчак.

"Я не хочу з ним жити, я трахнути його хочу", - конкретизувала Настя.

ПОВНІ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю:

Нагадаємо, раніше Рибка буцімто заявила, що має намір балотуватися в президенти Білорусі, а ще будувати кар'єру на телебаченні.

Фото з Instagram Рибки, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів