"Секс-тренерка" Рибка: Російські спецслужби заборонили мені чіпати олігарха Дерипаску

29 січня 2019, 18:00

Скандальна "ескорт-зірка" Настя Рибка стверджує, що мала бесіду з представниками російських спецслужб, які заборонили їй говорити про олігарха Олега Дерипаску, на яхті якого вона каталася.

Жіночка, котра майже рік просиділа в тюрмі в Таїланді, а щойно прилетіла до Москви, то її й там запроторили за ґрати, заявляє, що до неї туди навідалися "російські агенти" з серйозним попередженням.

Про це Настя поспішила розказати в інтерв'ю CNN.

Настав зоряний час Насті Рибки

"Коли я була в російській в'язниці, зі мною провели розмову. Мені дуже чітко пояснили, що я маю робити, що маю говорити, а чого говорити не маю", - поділилася Рибка.


"Вони сказали мені: "Більше не чіпай Олега Дерипаску", - додала вона.

Російські спецслужби втрутилися в розбірки ескортниці та олігарха?

На думку Насті, життя їй урятувало те, що з тайської тюрми вона встигла повідомити ЗМІ про зустріч Дерипаски з трьома невідомими американцями, свідком якої кралечка буцімто була.

"Я гадаю, це врятувало мені життя, як я можу про це жалкувати? Якби журналісти не прийшли тоді, якби ця історія не потрапила в газети, може, я би зараз була мертва", - сказала Рибка, яка тоді обіцяла надати докази зв'язків російських політиків із Дональдом Трампом та, імовірно, втручання Росії в американські вибори.

Рибка стверджує, що знає чимало секретів

Себе ж Настя відчуває героїнею блокбастеру.

"Але це не кіно, це моє життя", - додала вона.

Нагадаємо, Олег Дерипаска відсудив у Насті Рибки та її "секс-гуру" Алекса Леслі по 8 тисяч доларів за "моральну шкоду", яку ці двоє йому завдали. Усть-Лабинський районний суд Краснодарського краю став на бік олігарха, вирішивши, що Настя не мала права викладати в соцмережі фото та відео з Дерипаскою. Нагадаємо, в кадр тоді потрапив і заступник Дмитра Медведєва, який теж відпочивав із продажними дівулями на яхті.

Фото з Instagram Рибки і Дерипаски

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів