"Мене хочуть знищити": жінка Павліка пожалілася на атаку ботів, а його колишня назвала її "тварюкою"

25 листопада 2021, 13:02

Дружина співака Віктора Павліка, Катерина Репяхова, яка кілька місяців тому хвалилася своїми успіхами в заробітках на Instagram, схоже, трохи наврочила. Молодиця заявила, що її рекламодавців атакують боти.

І вона підозрює, що до цього причетна ексдружина артиста, Лариса Созаєва, котра нещодавно теж подалася в блогерки.

Лора не забарилася з відповіддю "нешановній" Каті. Баттл між жіночками, що логічно, розгорнувся в Instagram.

"Мене хочуть знищити. Мене, мою блогерську діяльність, мою працю, мою репутацію і всі мої вкладення в десятки тисяч доларів", - написала Репяхова.

"Я почну з того, що в мене нема ворогів та недоброзичливців. Не рахуючи однієї людини, котра не може пробачити мені мої успіхи та відкрито бажає моїй сім'ї все життя жити на зйомних квартирах. Але не спійманий - не злодій", - зазначила вона.

 
Вікторе Франковичу. Що. Там. У них. Відбувається??
фото з instagram павліка

Як зізналася Катя, спочатку в неї "була істерика, сльози, нерви, страх", але вона опанувала себе та усвідомила, що ці події - прекрасна нагода започаткувати свою справу за межами Instagram.

"Я знаю, що ця ситуація мене зробить лише сильнішою! І мою аудиторію в мене ніхто не забере", - запевнила Репяхова.

Созаєва ж не полінувалася записати відеозвернення до колишньої суперниці. Зокрема вона нагадала Катерині, що та відбила в неї чоловіка, який не хотів іти з родини. Вона запевнила, що це "нахабна тварюка" Репяхова поведена на ній, ревнує та переслідує, тоді як їй і діла нема до якихось там ботів. Щоправда, невдовзі Лора повидаляла всі дописи у Instagram.

Нагадаємо, чергова ескалація конфлікту між колишньою та нинішньою супутницями життя Віктора Франковича сталася в жовтні.

Причиною цього разу є квартира, котру артист свого часу пообіцяв лишити Созаєвій та їхньому нині покійному синові Павлу. Тепер же Павлік та Репяхова наполягають на продажі помешкання, бо співак більше "не тягне" величезний кредит.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Голий "мачо" Павлік, зради та гроші: ексдружина та юна пасія 53-річного артиста влаштували чвари в мережі

"Сподіваюсь, що вона мене не вижене з дому": Павлік розповів, якою бачить свою старість із четвертою дружиною

20 тисяч на квартиру і авто в кредиті: Павлік розказав, скільки заробляє та витрачає за місяць

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів