"Сподіваюсь, що вона мене не вижене з дому": Павлік розповів, якою бачить свою старість із четвертою дружиною

25 березня 2021, 13:48

Співак Віктор Павлік, в якого із чинною дружиною Катериною 28 років різниці, впевнений в тому, що колись йому доведеться бути на її утриманні.

Але артист налаштований працювати "скільки Бог відзначив", адже перед ним іще стоїть завдання виростити наймолодшого сина.

А з'явиться той на світ уже через кілька місяців.

 
Катя в червні народить Віктору Франковичу сина

"У нас має народитись маленький хлопчик. Вже навіть знаємо, яке ім'я йому дамо – Архангел Михаїл. Катя з дитинства мріяла, коли у неї буде хлопчик, назве його Михайлом. Переді мною стоїть дуже велике завдання виховати його, поки я ще можу, поки я ще маю можливість. Маю сили поставити на ноги. Єдине, що я розумію – коли йому буде 20, мені буде 75 років", - поділився Павлік у програмі "Ранок з Україною".

"Не думаю, що я покину кар’єру і займатимусь вихованням сина. Я бачу, Катя налаштована виховувати і бути з дитиною. І їй це не має заважати робити свою справу, ну а я поки бог мені відзначив – буду співати", – запевнив 55-річний артист.

 
У подружжя 28 років різниці

До того, що його дружина працює блогеркою, Віктор Франкович ставиться серйозно. І вірить, що колись ця справа прогодує їх обох.

"За Інтернетом майбутнє. За YouTube-каналом, за Інстаграмом майбутнє. Я навіть не сумніваюсь у тому, що настане такий час, коли я буду на утриманні у своєї дружини. Я сподіваюсь, що вона мене не вижене з дому, а буде все-таки допомагати, утримувати і водити за ручку через дорогу", - спрогнозував Павлік.

Нагадаємо, Катерина запевняє, що кохає свого чоловіка не за звання або кількість грошей. Але не приховує, що коли його не стане, вона знову вийде заміж.

Фото з Instagram Павліка та його дружини

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Павлік про молоду кохану: Боюся, що колись вона знайде собі 18-річного Шварценеггера

54-річний Павлік таємно одружився. Весільні ФОТО

"Головне – схуднути після пологів": дружина Павліка оголосила, на коли планує весілля

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів