Бійку замовляли? Вілл Сміт ударив ведучого на сцені та здобув свій перший "Оскар". ВІДЕО

28 березня 2022, 08:23

Цьогорічна церемонія вручення винагород Американської кіноакадемії стане незабутньою для американського актора Вілла Сміта. 53-річна зірка виборов свій перший у житті "Оскар", за роль у фільмі "Король Річард: Виховуючи чемпіонок".

А ще дав стусана одному з ведучих просто на сцені.

Причиною скандального інциденту стало те, що комік Кріс Рок, представлячи переможця в категорії документального кіно, покепкував із дружини Сміта. Звертаючись до Джади Пінкетт-Сміт, яка сиділа в залі, артист назвав її "Солдат Джейн", маючи на увазі поголену голову акторки, яка страждає на облисіння.

 
Вілл і Джада Сміти на червоному хіднику. Як то кажуть, ніщо не віщувало...
фото getty images

На відео можна побачити, як Джада закочує очі, а Вілл спочатку сміється з жарту. Одначе вже за хвильку актор піднявся на сцену і дав ляпаса Крісові.

 
Вілл Сміт не стерпів жарту про свою дружину
фото afp з сайту getty images

"Не вимовляй своїм й*баним ротом імені моєї дружини!", - двічі гукнів він уже з місця, пише Variety.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Згодом, отримуючи на сцені заслужену статуетку, Вілл Сміт приніс вибачення Кіноакадемії та іншим номінантам, але не називаючи імені Рока. У промові він провів паралель між собою та своїм кіногероєм, Річардом Вільямсом, батьком Вінус та Серени Вільямс, зазначає видання.

"Річард Вільямс був лютим захисником своєї сім'ї. У цей період мого життя, в цей момент я захоплений тим, що Господь закликає мене робити і для чого бути в цьому світі", - сказав Вілл.

Актор просльозився, коли розказував, як опікав на зйомках своїх колег-акторок, щo зіграли дружину Річарда та юних Вінус із Сереною.

 
Актор надто вжився в ролі Річарда Вільямса?
фото afp з сайту getty images

"У своєму житті я покликаний любити людей та захищати людей, бути потоком для моїх людей. Я знаю, щоби робити те, що ми робимо, ми маємо бути здатні сприймати аб'юз. Маємо бути здатні терпіти, що люди говорять про тебе божевільні речі. В цьому бізнесі ти вчишся бути здатним витерпіти, коли люди тебе зневажають. А ти вчишся посміхатися та вдавати, ніби все гаразд", - зазначив Сміт.

Нагадаємо, Вілл і Джада Сміти одружені вже 24 роки. Пара пережила серйозні кризи, зокрема подружню зраду.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Вілл Сміт пригадав, як блював від оргазмів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів