Як Лавров із коханкою та Дерипаскою до Японії їздив. ФОТО

21 квітня 2022, 18:33

У березні 2018 року міністр закордонних справ росії Сергій Лавров їздив до Японії з офіційним візитом у компанії своєї коханки Світлани Полякової.

Також разом із міністром був олігарх Олег Дерипаска, який прихопив в із собою ескортницю Катерину Лобанову.

Про це повідомляють видання The Insider та New Lines, у розпорядженні яких опинилося фото, де вся компанія позує на тлі японського ресторану.

 
Сергій Лавров, Світлана Полякова (ліворуч від нього), Олег Дерипаска (крайній праворуч), ескортниця Катерина Лобанова (поряд із Дерипаскою), Геннадій Ровнер - у минулому власник мережі стриптиз-барів, а нині голова опікунської ради "Фонду Перспективных Программ" (у помаранчевій куртці) та Анджело Ку, голова Китайського фонду розвитку Тайваню (другий ліворуч у верхньому ряду)
фото з сайту the insider

Те, що фото було зроблено під час офіційного візиту Лаврова до Японії, доводить присутність перекладачки міністра (у верхньому ряду крайня ліворуч).

А той факт, що супутниця Дерипаски підробляє ескортом, доводить програма з розпізнавання облич Microsoft Azur, яка підтверджує, що Катерина Лобанова та людина на фото - одна й та сама особистість.

 
Якщо вірити програмі, на обох фото одна й та сама жінка, Катерина Лобанова

Це фото лише доводить розслідування команди Олексія Навального про те, що Лавров та його коханка Полякова зі своєю матір'ю та дочкою літають на літаках Дерипаски, плавають на його яхтах та живуть у його будинках як мінімум з 2014 року.

Нагадаємо, команда Навального також дізналася, що дочка мінстрі оборони РФ Ксенія Шойгу має три квартири у Москві, загальна вартість яких приблизно півмільярда рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Елітна нерухомість, літак і яхта: як путінський банкір Костін тринькає державні гроші на медійну коханку

$10 мільйонів зарплатні та рідня при ділі: як заробляє Аліна Кабаєва

Шезлонг із золотою фольгою та кімната очікування для челяді: росЗМІ показали квартиру, що належить "знайомій" путіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів