"Сіяла добро та гімно радісних поні": членкиня Суспільного засудила вибачення Паш за незаконний перетин кордону Криму

4 червня 2022, 11:30

Членкиня наглядової ради Cуспільного Катерина Батенко гостро відреагувала на вибачення співачки Аліни Паш стосовно перетину кордону Криму.

Катерина закликала ігнорувати і засуджувати учасницю Національного відбору на Євробачення-2022, яка "дозволила собі зробити" фіктивну довідку про в’їзд до Криму.

"Безумовно, талановита акторка української музичної індустрії Alina Pash, раптом, на сотий день війни, наприкінці Євробачення, вирішила покаятися. У мене прохання до колег-медійників, ігнорувати! Вся ця незрозуміла, каламутна, порожня історія про "вибачте мене нерозумне"! Ігнор!", - закликала Батенко.

 
Катерина Батенко закликала колег ігнорувати Паш і не записувати з нею інтерв'ю
фото з instagram Паш

"Ба більше, внаслідок відвертої та свідомої брехні, маніпуляцій Аліни Паш та її команди втратив роботу член правління Суспільного Ярослав Лодигін. Втратив, бо повірив в талант Аліни Паш. Бо в той момент, коли звідусіль неслася зрада, яка дуже серйозно била по репутації компанії та особистій (репутації - ред.) Ярослава Лодигіна, пані Паш просто відгавкувалася в соцмережах, закликаючи "сіяти добро та гімно радісних поні". Хоча знала, що свідомо підробила документи, що збрехала, що підставила", - зазначила Батенко.

 
За словами Катерини, через війну, якій посприяла Паш, більшість її молодих колег вимушені були стати військовими кореспондентами у цій м'ясорізці

"Мені просто цікаво, Аліно, а якщо раптом умовна скабєєва визнає помилки і перепросить, то теж треба пробачати? Керуючись вашою логікою. P.S. Жодних аналогій, порівнянь, скабєєва - пекельне зло, а ви просто хороша акторка і прилаштуванка", - підсумувала Батенко.

Нагадаємо, гучний скандал спалахнув під час цьогорічного Нацвідбору на Євробачення. Перемогла в ньому Alina Pash, але в мережі пригадали поїздку виконавиці до окупованого Криму в 2015-му році. Аліна стверджувала, що в'їхала на окупований росією півострів, не порушуючи законів України, і навіть надала довідку.

Після того, як з'ясувалося, що довідка фальшива, Паш зняла свою кандидатуру як представника України на Євробаченні. Рішення про припинення її участі в відборі ухвалив і оргкомітет.

А пізніше Alina Pash розкрила нові подробиці свого виступу в Криму в 2015-му і заявила, що співала там разом із Білик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Шахраї не можуть їхати на Євробачення: голова Суспільного відреагував на підроблену довідку Аліни Паш

"Підтвердити або спростувати факт підробки": Суспільне звертається до ДПСУ для перевірки довідки Аліни Паш

Аліна Паш про поїздку до окупованого Криму: Не стала би порушувати закони своєї країни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів