Пітт відповів на звинувачення Джолі у насильстві над дітьми

6 жовтня 2022, 10:20

Речник голлівудського актора Бреда Пітта заявив, що звинувачення Анджеліни Джолі у тому, що ексчоловік бив не лише її, а і дітей, абсолютно неправдиві.

У заяві, наданій CNN, представник Пітта наголосив, що заяви Джолі необгрунтовані. Мовляв, актриса щоразу розповідає цю історію з новими деталями, які не відповідають дійсності.

"Бред узяв на себе відповідальність за те, що зробив, але не буде відповідати за те, чого не робив. Ці нові звинувачення абсолютно не відповідають дійсності", - заявив речник Пітта.

 
А колись ці двоє були найкрасивішою парою Голлівуду, і світові ЗМІ їх називали Бренджоліною
фото getty images

Як відомо, напередодні Джолі заявила, що Пітт чинив фізичне насильство по відношенню до двох із їхніх шести дітей. Відповідне звернення до суду актриса подала у відповідь на позов актора щодо продажу її частки їхньої спільної виноробної компанії.

Джолі розповіла про інцидент, який, за її словами, стався у 2016-му році в літаку.

"Усі сторони мали цю інформацію майже шість років і використовували її в попередніх судових розглядах. Тут немає нічого нового і не має жодної мети, окрім медійного трюку, призначеного для того, щоб завдати болю", – сказало про цю ситуацію джерело, близьке до Пітта.

 
Пітт запевняє, що не бив і не душив своїх дітей
фото getty images

Нагадаємо, у серпні Джолі звинуватила Пітта у фізичному насильстві стосовно себе. Тоді вона розповіла про інцидент у літаку та зазначила, що діти були лише свідками того, як Бред її трусив. Через шість днів після того Анджеліна подала на розлучення. Як відомо, звинувачень актору тоді висувати не стали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Хоче завдати якомога більше болю": в оточенні Пітта засудили дії Джолі

Інсайдер розказав, чи вдається Пітту бачитися з дітьми від Джолі

Попри рішення Джолі: Пітт стурбований зануренням 15-річної доньки в голлівудське життя

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів