"Ви 10 з 10 у своєму вмінні засирати": Остапчук узявся викривати колег, які засудили його сексистські заяви

9 серпня 2023, 15:15

Скандал довкола ведучого Володимира Остапчука та його сексистських висловлювань у нещодавньому YouTube-шоу виходить на новий рівень.

Спершу Вова, який з гостями ефіру обговорював волосся на тілі жінок, вагу та целюліт, а також зовнішність на "10 з 10", поспішив виправдатися.

Але після осуду з боку користувачів мережі, а також деяких зірок, серед яких співак Володимир Дантес, бандуристка KRUTь, реперка alyona alyona і телеведуча Маша Єфросиніна, Остапчук вирішив, що найкращий захист – це напад.

 
Після першої негативної реакції Остапчук закрив свій профіль Instgaram. Згодом відкрив і виставив допис зі зверненням до тих, хто засудив його думку
Фото з instagram володимира остапчука

У своєму Instagram Вова видалив допис про "це моя власна думка і я не нав’язую її нікому". Натомість, ведучий звернувся до "колег".

"Шановні "колеги", як же я обожнюю обговорювати з вами серйозні проблеми. Поговоримо про ваші? Бо зловтішатися й на цьому підвищувати свій рейтинг за рахунок мене ви вмієте, але про себе так часто забуваєте, на жаль", – почав він.

"Чуєш мене, чуєш, а що була за історія півроку тому про "У мене дитяча травма від неголених ніг вчительки" та "Волосся під пахвами — це неприколько, це смердить"? Слово "перевзутватися" вам про щось говорить?", – звернувся Остапчук до Дантеса.

 
Володимир Дантес записав сатиричну пісеньку про висловлювання Остапчука
фото з instagram Володимира Дантеса

"Доросла дівчинко, а чи не ви казали, що чоловік обов’язково має більше заробляти? Чи хлопці не подивляться шоу й не почнуть комплексувати через те, що якщо мало заробляють, то їх жінка буде цьому докоряти й обговорювати? (як у вашому випадку — на всю країну) Ніхто ж нікому нічого не зобов’язаний? Чи вам можна пару порад роздати?", – запитав ведучий у Маші Єфросиніної.

 
Маша Єфросиніна дала пораду тим, кому свербить розказати жінкам, як вони повинні виглядати
фото з instagram Маші Єфросиніної

"Льооооош, а що по твоїх оцінках дівчат, як "тупа пізда"? До повномасштабної ти у своєму шоу кожну другу нашу дівчину так називав, а зараз, до речі, для чогось тягнеш в інфопростір рососіян. Навіщо будувати на них контент? Щоб ми ніколи про них не забули? І чи "Бісять дівчата, які дивляться всі мої програми й не дають" – це не об’єктивізація жінки?", – пролунало у допи на адресу Льоші Дурнєва.

 
фото з instagram льоші Дурнєва

"Ви всі 10 з 10 у своєму вмінні засирати інших і не звертати увагу на себе. Такі всі святі – аж страшно Але мені дуже приємно, що моя особиста думка й мої особисті вподобання настільки важливі для кожного з вас "А судді хто?" Шакалячий експрес відправляється зі станції "Небесна канцелярія" – усім приготуватися", – підсумував Остапчук.

Щоб остаточно розвіяти враження, ніби він шкодує про сказане, Остапчук вирішив вкотре пожартувати (або ні) щодо "голених чи неголених".

 
Ведучий, здається, так і не зрозумів, чому всі так обурилися

До речі, нині Вова з дружиною Катею перебуває в Іспанії. Там, як раніше пояснювало подружжя, в Остапчука має відбутися серія благодійних івентів.

 
Катя та Вова зараз працюють в Іспанії

Цікаво, що минулого місяця за він уже виїздив із такою ж метою. Щоправда на Міконос, аби провести 32-річчя Юлії Буряк – уродженки Одеси та ексдружини російського олігарха.

Нагадаємо, тоді Остапчуку закидали серед низки претензій присутність на святі росіян. Вова запевняв, що нічого не знав про це.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Де хочу, там і голю": Єфросиніна звернулася до "даватєлєй порад" на тлі сексистського скандалу з Остапчуком

"Таких хлопців вертіли на х*ю": Дантес покепкував із сексистських висловлювань Остапчука та нарвався на хейт його жінки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів