"Олег Скрипка зірвав стоп-кран": Цибульська відповіла співаку щодо "неправильних" і "невихованих" жінок

17 серпня 2023, 16:30

Співачка Оля Цибульська не змогла не відреагувати на резонансний спіч свого колеги Олега Скрипки щодо "жіночого егоїзму" та необхідності "виховування" потенційних дружин. Вона звернулася до артиста в Instagram, передавши йому привіт від усіх жінок.

Як зізналася Оля, вона "не хотіла піднімати шторм, але Олег Скрипка зірвав стоп-кран".

 
Цибульська не стала приховувати, що слова Скрипки її розізлили

"Шановний Олег Юрійович. Звертається до вас Ольга Павлівна з інстаграму - ви казали, що саме тут водяться оці неправильні жінки, в яких хочеться відкопати золоте. Так золоте в мене батьки заклали з самого дитинства. І я зрозуміла ще в дитинстві, що я, як дівчинка, як жінка, народилася не лише для того, щоби менеджерити вдома чоловіка і доглядати за ним", - заявила Цибульська.

Як наголосила зірка, це право дорослої свідомої людини: вирішувати, як саме вона хоче жити своє життя.

"Хтось з нас присвячує себе сім'ї і дітям, що дуже складно і дуже шанобливо, і дуже круто. Хтось вирішує будувати кар'єру. Хтось хоче працювати в інстаграмі. А хтось із дівчат прямо зараз зі зброєю в руках і мене, і вас захищає на фронті. Ієрархії за гендером в нормальному суспільстві не існує. І погане виховання - це не розуміти таких простих і важливих речей", - зазначила вона.

"Фемінізм — це не про зневагу до чоловіків! Це про ЛЮБОВ ДО СЕБЕ і повагу до усіх, хто розуміє, що ніякої ієрархії за статтю бути не може! Ніде!!! Жінка може бути, ким захоче: домогосподинею, кар‘єристкою, мамою, чайлдфрі, захисницею на фронті, чи ба більше — поєднувати в собі все, бо так нам хочеться і маємо на це повноцінне право", - підсумувала Оля.

Нагадаємо, нещодавно шоумен Володимир Остапчук попався як муха в окріп, заявивши, що його "естетично коробить", коли дівчина не поголена в певних місцях. Згодом зірка виправдався, мовляв, говорив суто про свої особисті вподобання, а ще накинувся на колег, що засудили його за сексизм.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Руйнування стереотипів чи сексистський меседж? Реклама про "тьолочок" із Парфільєвою й Квітковою збурила мережу

"Хороші дівчата сидять по домах": Бобул вибухнув сексистським спічем та пішов із інтерв'ю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів