Остапчука звинуватили в отриманні відстрочки від мобілізації завдяки "другу з ВР": що каже телеведучий

27 червня, 14:45
Остапчук на ВЛК

Це селфі Віктор Байда зробив з Остапчуком під час проходження ВЛК

39-річному шоумену Володимиру Остапчуку закидають користування особистими зв'язками з метою відстрочки мобілізації. Про це заявив музикант Віктор Байда, який 19-го червня проходив ВЛК разом із телеведучим.

У своєму Instagram Байда написав пост, в якому заявив, що Остапчук був у привілейованому становищі порівняно зі всіма, хто був того дня з ними. Утім, сам Володимир запевняє, що все це неправда.

"19-го червня я зустрів Володимира Остапчука на Щербакова в поліклініці. Ми разом проходили ВЛК. Я запитав його "тебе теж запакував патруль поліції?" Він сказав, що "ні, я сам прийшов". Я розповів йому історію, що я та ще декілька людей доїхали сюди насилу, тому що по дорозі в поліклініку у працівників поліції неодноразово ламалась автівка, через що ми добиралися на трьох різних. Нащо він мені відповів, що чув це в рації поліцейських (тут вже висновки робіть самі).

Він єдиний, хто проходив ВЛК з супроводом поліції, та хвалився мені, що проходить все без черг, хоча насправді це має бути доступним для всіх. Пройшовши експрес ВЛК нас всіх повезли в Шевченківський ТЦК, в тому числі й Остапчука (загалом нас було 7)", - заявив Байда.

Віктор Байда і Володимир Остапчук

Тоді Вова ще не знав, що про нього напише його новий знайомий Вітя

"Приїхавши в ТЦК, в тому числі з Володимиром, нам сказали чекати і що додому ми вже не повернемось, у всіх почалась паніка, адже інформації нам майже не надали. Згуртувавшись, ми обговорювали можливі варіанти подій. Остапчук сказав, що у нас немає вибору і ми всі повинні служити. Не дивлячись на перевищення повноважень поліції та ТЦК, питання тут тільки до Міноборони, які неспроможні вирішити проблеми мобілізації на третьому році повномасштабного вторгнення.

О 23:00 ми вже всі сиділи в автобусі, чекаючи, коли нас відвезуть в розподільчий пункт на ДВРЗ, всі, окрім Володимира Остапчука. Вже будучи в казармі, я дізнався від хлопця, який був у нашій групі мобілізованих, що перед від’їздом на ДВРЗ він зателефонував другу у ВР і йому дали відстрочку на місяць. За словами хлопця (прізвище та ім’я називати не буду) він дізнався про це від самого Остапчука, коли той спілкувався з представниками поліції та ТЦК", - запевнив музикант.

"Зрозумійте мене правильно, я не намагаюся зруйнувати комусь життя, але таке беззаконня та кумівство розколює українське суспільство. Чим Володимир Остапчук кращий від інших громадян України, які не дивлячись на жорстокий та неправомірний метод мобілізації все одно готові захищати Україну від ворога", - обурився фронтмен гурту Our Atlantic.

Остапчук, у свою чергу, заперечив приписану йому відстрочку завдяки "кумівству".

Остапчук у сторіс виклав свою версію подій

Остапчук у сторіс виклав свою версію подій

"Думаю, треба пояснити: він запитав, чим ми відрізняємося. Лише тим, що я не оновлював дані, а ставав на облік. Через те, що колись я виїжджав жити в Канаду, я був знятий з обліку Так ось: 18 травня мені дали повістку на оновлення даних представники шевченківського ТЦК. Через декілька днів я прийшов у Ш ТЦК, але мені сказали, що треба йти за місцем прописки - у Подільське. Я ходив туди місяць, але через черги ніяк не міг потрапити й тому згодом зателефонував у поліцію, щоб запитати, що робити, тому що термін, за який я мав стати на облік, збігає.

А вони сказали, що треба піти пройти у Шевченківському, щоб зафіксувати, що я виконав все, а потім буде час перепройти в Подільському. Тому 19 червня я пішов у Шевченківське ТЦК, щоб стати на облік. Але! Прописаний я у Подільському районі, тому зараз мене перенаправили у Подільське ТЦК, і всю цю процедуру я проходжу заново і це займає час Вся інформація є у доступі. Той, хто хоче, може перевірити", - заявив Володимир.

Цей допис Остапчука Байда назвав фейком

Цей допис Остапчука Байда назвав фейком

Шоумен також показав фото військового квитка на доказ того, що у 2015-му його справді зняли з обліку.

Паспорт Остапчука

А також телеведучий обурився, що через обвинувачення якогось "тіпа" з нульовими доказами він має виправдовуватися.

Відповідь Остапчука на закиди про ТЦК

Утім, після пояснень Остапчука, Байда в сторіс написав, що все це "пахне піздіжом", і нагадав про те, що на початку повномасштабного вторгнення Володимир нібито вступав до ТРО, а отже мав стояти на обліку. Однак у приватній переписці, яку Байда виклав в сторіс, Остапчук пише, що ніколи не був у ТРО, а лише на волонтерських засадах у патрульній поліції.

Переписка Остапчука і Байди

Байда виклав переписку з Остапчуком, де той запевнив, що ніколи не служив у ТРО, хоча деякі ЗМІ писали зворотне

Врешті переписка зависла на цьому

Врешті переписка зависла на цьому

Нагадаємо, ще в травні 2022 ТаблоID писав про добровольчу службу Остапчука у поліції.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів