56-річний Гордон розказав, чи ходив до ТЦК і де зараз його дорослі сини

14 червня, 11:50
Журналіст та інтерв'юер Дмитро Гордон

Журналіст Дмитро Гордон, який має сімох нащадків, хоча й не виключає, що насправді їх може бути більше, розказав, де мешкають його дорослі сини.

Ні 32-річний Ростислав, ні 29-річний Дмитро-молодший, ні 23-річний Лев зараз не в Україні.

Про це зайшла розмова в інтерв'ю Гордона "Наодинці".


Гордон є батьком 7 дітей

Дмитро має трьох уже давно повнолітніх синів

"Вони всі за кордоном. Вони не після війни туди виїхали. Двоє синів живуть в США, один – громадянин США, він там народився, інший народився взагалі теж не в Україні, в Празі, живе в США", - поділився Дмитро.

"Вони американці, живуть багато років, 10 чи 11, у Штатах. Один – прекрасний композитор, інший в бізнесі. Один син живе в Європі й теж виїхав не після війни. Він взагалі не придатний до служби в армії, якщо про це мовиться", - запевнив чоловік.

Сам Гордон, якому зараз 56 років, уже оновив свої дані в ТЦК.

"Ще до прийняття закону я оновив усе. Пішов, оновив і після прийняття (закону) оновив ще раз. Я одразу це зробив, на третій день після того, як цей закон прийняли в Верховній Раді. З поваги до мене мене якось провели без черги", - розказав він.

Дмитро Гордон сходив до ТЦК

Гордон, як і Павло Зібров та Монро, уже був у ТЦК

Нагадаємо, від попереднього, другого шлюбу в Гордона є донька Єлизавета, якій зараз 25. Свого часу Дмитро розповідав, що дівчина працює на американську компанію.

Від чинної, третьої дружини Олесі Бацман у журналіста є три доньки: 11-річна Санта, 7-річна Аліса і 4-річна Ліана. Жінка якось розказувала, хто в їхній родині "поганий поліцейський".


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів